Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W  kategorii juniorów Adriana Włoch wywalczyła dwa medale –...

Sukces zawodników UKS Tempo 5 z Przemyśla na halowych zawodach lekkoatletycznych ze Lwowie. Wrócili z 8 medalami [ZDJĘCIA]

W kategorii juniorów Adriana Włoch wywalczyła dwa medale – złoty w biegu na 300 m (44,45 s) oraz brązowy na 60 m (8,14 s). Martyna Strzelec zdobyła srebrny krążek - w skoku w dal (4,74 m). Wśród młodzików kolejne dwa medale dla Przemyśla wywalczył Dominik Budziński - złoty w biegu na 300 m (40,06 s) oraz srebrny na 60 m (7,68 s). Ponadto ze złotem wrócili do kraju: Patryk Pawłowski (skok w dal - 5,68 m), Adrian Pempuś (1000 m – 2,57,81 min), Rafał Klinger (600 m – 1,36,17 min). Wyjazd przemyskich zawodników był możliwy dzięki wsparciu finansowemu: Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Zakładu Usług Komunalnych w Przemyślu.

Stal Rzeszów podejmuje Lechię Gdańsk. Biało-niebiescy chcą zweryfikować lidera tabeli