Sześć goli na Hetmańskiej. Stal Rzeszów - Chrobry Głogów 3:3 [SKRÓT MECZU]

polsatsport.pl
krzysztof kapica
Stal Rzeszów zremisowała u siebie z Chrobrym Głogów 3:3 w swoim pierwszym meczu w Fortuna 1 lidze w tym sezonie. Zobacz skrót meczu.

Chrobry dwukrotnie obejmował w tym meczu prowadzenie, ale za każdym razem gospodarze odrabiali straty. Po przerwie na 3:2 gola strzelił Łukasz Góra, choć wydawało się, że mająca przez większość spotkania przewagę Stal jest w stanie dowieźć wygraną do końca, to goście w 88. minucie wyrównali. Pechowcem okazał się Piotr Głowacki, który skierował piłkę głową do swojej bramki.

Stal Rzeszów po zaciętym meczu remisuje z Chrobrym Głogów 3:...