Taekwondo. Cztery medale dla Rzeszowa! Dwa Justyny Bucior i jeden Szymona Ogórka z Rzeszowskiego Klub Taekwondo

mawa
Szymon Ogórek został brązowym medalistą w testach siły.
Szymon Ogórek został brązowym medalistą w testach siły. FB Rzeszowskiego Klubu Taekwondo
Cztery medale przywieźli z Białej Podlaskiej zawodnicy Rzeszowskiego Klub Taekwondo z mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców.

Justyna Bucior zajęła 2. miejsce w walkach i 3 lokatę w konkurencji technik, zaś Szymon Ogórek był trzeci w konkurencji testów siły (rozbicia określonej ilości desek w 5 różnych technikach). Natomiast Martyna Bucior była 5. w konkurencji walk.

W zawodach wzięło udział 170 zawodników z 42 klubów z całej Polski, wyłonionych z dwóch turniejów kwalifikacyjnych.

- Nasi zawodnicy osiągnęli bardzo wysokie wyniki – cieszą się trenerzy. - Należy nadmienić, że Polska zajęła na ostatnich mistrzostwach świata drugie miejsce w kwalifikacji generalnej, co dowodzi jak wysoki poziom szkolenia mamy w Polsce.