Tak miało być! Jezioro Tarnobrzeg - Start Gdynia 74:60

mawa
archiwum
W pierwszym meczu rozgrywek o miejsca 7-12 koszykarze Jeziora Tarnobrzeg ograli Start Gdynia. Kolejny mecz grają już w niedzielę.

Dla ekipy Dariusza Szczubiała, która walczy o awans do najlepszej "ósemki" Tauron Basket Ligi, była to już trzecia w tym sezonie wygrana nad zespołem z Trójmiasta.

Do "dużej" przerwy zawodnicy Jeziora przegrywali 27:36, ale w III kwarcie odrobili straty z nawiązką wygrywając 10 minut 25:11. Po raz kolejny najskuteczniejszy był Jakub Dłoniak, zdobywca 21 "oczek", który tym razem zaczął mecz na ławce.

Już w niedzielę tarnobrzeżanie w swojej hali rozegrają kolejny pojedynek - z Polpharmą Starogard Gdański.

Jezioro Tarnobrzeg - Start Gdynia 74:60 (15:15, 12:21, 25:11, 22:13)

Jezioro: Wall 9, Tiller 5, Doaks 13, Patoka 0, Alexander 4 oraz Krajniewski 8, B.Szczytyński 0, Pandura 0, Long 6, Dłoniak 21, Przybyszewski 8.

Start: Malczyk 5, Mokros 2, Kucharek 9, Andrzejewski 0, Wojdyła 10 oraz Pełka 3, Kowalczyk 2, Rothbart 18, Mordzak 0, Jankowski 11.