sportowy
    Trwa gruntowny remont stadionu Żurawianki Żurawica....

    Trwa gruntowny remont stadionu Żurawianki Żurawica. Inwestycje kosztuje 1,3 mln zł [ZDJĘCIA]

    solski

    Nowiny

    Nowiny

    Trwa gruntowny remont stadionu Żurawianki Żurawica. Inwestycje kosztuje 1,3 mln zł [ZDJĘCIA]
    1/8
    przejdź do galerii

    ©Gmina Żurawica

    Trwa przebudowa stadionu Żurawianki Żurawica. Tamtejszy zespół gra w klasie A Przemyśl. Inwestycja pochłonie 1 mln 300 tys. zł.

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Tabela Klasy O Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. LKS Skołoszów 34 80 77-20
    2. Pogoń-Sokół Lubaczów 34 77 83-29
    3. Płomień Morawsko 34 63 62-40
    4. Promyk Urzejowice 34 58 67-49
    5. Santos Piwoda 34 58 80-64
    6. San Gorzyce 34 53 59-57
    7. Start Pruchnik 34 52 57-52
    8. Orzeł Torki 34 50 57-51
    9. Huragan Gniewczyna 34 49 66-73
    10. Start Lisie Jamy 34 49 51-61
    11. MKS Radymno 34 39 39-55
    12. KS Szówsko 34 38 47-56
    13. GKS Orły 34 38 35-43
    14. Granica Stubno 34 33 30-48
    15. Sanoczanka Święte 34 31 53-77
    16. Czarni Pawłosiów 34 30 45-62
    17. Łęk Ostrów 34 29 26-57
    18. Czuwaj Przemyśl 34 20 32-76
    1: awans, 14-18: spadek

    Tabela Klasy A Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Hetman Laszki 30 76 90-19
    2. Wiraż Chłopice 30 69 106-33
    3. Dąb Dobkowice 30 67 87-33
    4. Victoria Kidałowice 30 62 76-33
    5. Fredro Surochów 30 52 74-47
    6. Błękitni Pełkinie 30 51 69-50
    7. LKS Manasterz 30 51 59-55
    8. KS Węgierka 30 42 59-63
    9. Szkło Młyny 30 40 58-74
    10. PRO-100 Wietlin 30 40 44-64
    11. Korona Tuchla 30 36 49-67
    12. Łęg Łowce 30 35 49-50
    13. Wisznia Nienowice 30 34 44-56
    14. Delin Munina 30 25 44-99
    15. Przedmieście Jarosław 30 14 24-83
    16. Pogórze Rokietnica 30 2 8-114
    1: awans, 15-16: spadek

    Tabela Klasy A Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Biało-Czerwoni Kaszyce 28 69 91-26
    2. Unia Fredropol 28 51 57-38
    3. Tęcza Kosienice 28 51 72-55
    4. LKS Nakło 28 46 69-56
    5. Wiar Krówniki 28 45 63-53
    6. San Hureczko 28 44 49-52
    7. Cresovia Kalników 28 40 49-42
    8. Korona Trójczyce 28 40 62-53
    9. Gwiazda Maćkowice 28 39 62-65
    10. Motor Grochowce 28 36 49-61
    11. Fort Jaksmanice 28 35 62-64
    12. Pogórze Dubiecko 28 34 41-54
    13. Żurawianka Żurawica 28 28 64-70
    14. Wiar Huwniki 28 25 40-67
    15. Strażak Sośnica 28 11 33-108
    Leśnik Bircza wycofał się z rozgrywek.
    1: awans, 16: spadek

    Tabela Klasy A Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Gorliczanka Gorliczyna 26 67 107-16
    2. Wisełka Siennów 26 67 100-40
    3. Cresovia Krzeczowice 26 51 53-39
    4. Błyskawica Rożniatów 26 51 80-44
    5. Błękitni Grzęska 26 46 69-56
    6. GKS Majdan 26 38 47-46
    7. Piast Nowosielce 26 37 39-44
    8. Alabaster Łopuszka Wielka 26 34 46-67
    9. Ostrovia Wola Buchowska 26 33 46-66
    10. Błyskawica Rozbórz 26 29 39-58
    11. Żuraw Żurawiczki 26 26 55-78
    12. Zorza Jagiełła 26 19 36-70
    13. UNUM Babice 26 16 36-70
    14. Błękitni Wierzbna 26 9 28-83
    1: awans, 16: spadek

    Tabela Klasy A Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Zdrój Horyniec 26 65 119-31
    2. Futory 26 52 81-42
    3. Krowica 26 48 63-43
    4. Młodów 26 46 52-43
    5. Cewków 26 46 55-38
    6. Wielkie Oczy 26 44 75-56
    7. Stary Lubliniec 26 39 47-65
    8. Zapałów 26 36 68-66
    9. Czarni Oleszyce 26 33 57-71
    10. Wólka Krowicka 26 30 57-72
    11. Korzenica 26 25 80-86
    12. Cieszanów 26 24 57-71
    13. Stary Dzików 26 22 46-75
    14. Ruda Różaniecka 26 8 26-124
    1 awans
    14 spadek

    Tabela Klasy B Jarosław I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Tęcza Jankowice 20 50 85-20
    2. Iskra Zabłotce 20 47 62-26
    3. Piast II Tuczempy 20 40 90-27
    4. Tęcza Wysocko 20 39 70-31
    5. Makovia Makowisko 20 28 57-54
    6. Wesoła Zadąbrowie 20 27 54-43
    7. Dąb Cetula 20 27 49-46
    8. LKS Duńkowice 20 22 34-33
    9. Sanovia Michałówka 20 18 26-47
    10. Błękitni Rudołowice 20 12 23-110
    11. Łazowianka Łazy 20 9 13-126
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Start Mirocin 22 52 81-33
    2. Strumyk Hawłowice 22 47 61-37
    3. Huragan Rozbórz Długi 22 45 51-33
    4. Nafta Gaz Jodłówka 22 37 49-32
    5. Sobol Niżatyce 22 37 53-43
    6. Wisłoczanka Tryńcza 22 35 52-38
    7. GKS Zarzecze 22 33 52-40
    8. Błękitni Maćkówka 22 25 33-56
    9. Wisłok Świętoniowa 22 23 54-60
    10. KS Manasterz 22 20 36-48
    11. KS Kisielów 22 15 40-85
    12. Gacovia Gać 22 6 21-75
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Polonia II Przemyśl 20 43 65-25
    2. LKS Batycze 20 43 62-27
    3. Rada Orzechowce 20 41 43-26
    4. Jawor Nehrybka 20 36 39-32
    5. Korona Olszany 20 32 48-33
    6. Czarni Bolestraszyce 20 31 38-34
    7. Artmax Pikulice 20 25 44-45
    8. LKS Ujkowice 20 17 30-59
    9. Bizon Medyka 20 16 32-55
    10. LKS Niziny 20 15 22-58
    11. Walawianka Walawa 20 13 35-66
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Roztocze Narol 20 54 82-27
    2. Huragan Basznia Dolna 20 52 90-25
    3. LKS Mołodycz 20 43 62-33
    4. Tanew Wola Wielka 20 40 57-21
    5. LKS Miękisz Nowy 20 29 48-58
    6. Unia Łukawiec 20 25 42-46
    7. Piast Antoniki 20 21 35-47
    8. Walter Opaka 20 19 32-51
    9. Legia Oleszyce 20 17 23-49
    10. Błękitni Zalesie 20 16 27-82
    11. Leśnik Płazów 19 10 22-63
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

    Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀