Trzecia porażka Bolesława V LO Rzeszów

Licealistki z Rzeszowa nie sprostały rywalkom z Wisły Kraków.
Licealistki z Rzeszowa nie sprostały rywalkom z Wisły Kraków. Ewelina Nycz
Siatkarki Bolesława V LO Rzeszów uległy trzeci mecz z rzędu. Tym razem zespół Zbigniewa Barszcza przegrał z AGH Wisłą Kraków 1:3.

Bolesław V LO Rzeszów - AGH Wisła Kraków 1:3 (19:25, 27:25, 20:25, 20:25)

BOLESŁAW: Kazała, Wilk, Mazur, Szymańska, Świątek, Grzegorczyk, Filipowicz (libero) oraz Baran, Dorosz.
WIDZÓW: 50.

Wspaniała seria rzeszowskich licealistek jaką zanotowały na początku sezonu poszła już chyba w niepamięć. Bolesław przegrał bowiem trzeci mecz z rzędu i wyleciał z czołowej czwórki.

Wisła górowała w tym meczu wzrostem i siłą ataku, rzeszowianki chyba się zbytnio przestraszyły rywalek i bardzo często podczas przyjęcia piłka uciekała im z rąk. Mimo porażki w pierwszym secie gospodynie podniosły się i po zaciętej końcówce wygrały drugą partię, trzeci znów zdecydowanie wygrała Wisła. Choć początek czwartego seta należał do przyjezdnych, rzeszowiankom udało się wyrównać stan gry, a nawet wyjść na prowadzenie (14:13) po dobrych zagrywkach Grzegorczyk. Niestety zaraz potem nasze zawodniczki straciły w serii cztery punkty.

Krakowianki nie oddały już prowadzenia do końca.