Trzecie zwycięstwo Juvenii Rzeszów

luci
Juvenia Rzeszów
Juvenia Rzeszów pokonała na wyjeździe PMOS Busko-Zdrój 28:23 i awansowała na czwarte miejsce w tabeli Małopolskiej Ligi Seniorów.

Wynik może trochę mylić, bo mecz przez większość czasu był bardzo wyrównany. Juvenia prowadziła, ale nie była w stanie odskoczyć na zbyt dużą przewagę rywalom. Gospodarze po przerwie wzięli się mocno do roboty i w 48 minucie objęli prowadzenie (23:22).

Okazało się, że to była ostatnia bramka PMOS-u w tym meczu. Ze zdobywaniem goli nie mieli w końcówce problemu rzeszowianie, którzy byli bardzo skuteczni zarówno w obronie jak i ofensywie. Swoje trzy grosze dołożył też bramkarz Juvenii Michał Żak.

PMOS Busko-Zdrój - Juvenia Rzeszów 23:28 (13:15)

Juvenia: Żak, Wojtasik, Rycko - Kruczek, Zygmunt, Gołda 2, Kuszewski 2, M. Ulak 1, Sandecki, B. Lubecki 5, Bieleń, Chmaj, Cygan 1, M. Jamrozek 10, P. Ulak 7, Pliszka. Trener Grzegorz Jamrozek.

POZOSTAŁE MECZE: LUKS Skrzyszów - Kusy Kraków 31:21, SPR Libiąż - MOSiR Bochnia 35:30, AZS AGH Kraków - Handbalove Busko 24:24, Wiertmet Libusza - PM Tarnów 28:29, Piast Skawina - Krakowiak Szkoła Gortata przełożony.