Unihokej. Unihoc Team Sanok przegrywa w Łochowie

Miłosz Bieniaszewski
Tomasz Sowa
W pierwszym meczu półfinałowym sanoczanie nieznacznie przegrali w Łochowie. Za dwa tygodnie drugie spotkanie w Sanoku i aby doprowadzić do trzeciego, decydującego pojedynku, Unihoc musi zwyciężyć.

Sobotnie spotkanie zaczęło się nieźle dla przyjezdnych, którzy w 7. minucie prowadzili 2-1.

Później jednak miejscowi zdobyli trzy kolejne bramki i zrobiło się nieciekawie. Drugą tercję goście zaczęli rewelacyjnie i w 23. minucie już był remis.

Ponownie jednak sanoczanie popełnili kilka prostych błędów i znów tracili do rywali dwie bramki. Końcówka tej odsłony była już jednak lepsza w wykonaniu naszych zawodników i przed III tercją wszystko było możliwe.

Niestety, w ostatnich dwudziestu minutach pomimo dobrej gry gościom nie udało się odrobić strat i teraz w meczu na własnym parkiecie zagrają z nożem na gardle.

- Popełniliśmy za dużo prostych błędów, a także we znaki dało się zmęczenie długą podróżą. Nie graliśmy tego co potrafimy. Na pewno przed rewanżem musimy poprawić dyscyplinę w obronie oraz trzeba będzie zagrać skuteczniej - podsumował Damian Popek, kapitan sanoczan.
OLIMPIA ŁOCHÓW - UNIHOC TEAM SANOK 8:7 (4:2, 3:4, 1:1)

Stal rywalizacji 1-0 (do dwóch wygranych)

BRAMKI: Wierzchołowski 2 (1, 14), Miszczuk 2 (10, 26), Filipowicz 3 (17, 26, 37), Witkowski (56) - Maciej Ambicki (2), Janik 2 (7, 33), G. Popek 2 (21, 39), Michał Ambicki (23), D. Popek (60).

UNIHOC: Kamiński - Maciej Ambicki, Michał Ambicki, Drwięga, Janik, Karnas, Mermer, Padiasek, D. Popek, G. Popek, Rudy, Tołcz, Wolanin, Zacharski, Zadylak.