Uprawiał seks z nieletnią uczennicą. Były nauczyciel trafi...

  Uprawiał seks z nieletnią uczennicą. Były nauczyciel trafi za kratki

  Sławomir Oskarbski

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Uprawiał seks z nieletnią uczennicą. Były nauczyciel trafi za kratki

  ©sxc.hu

  Na 2,5 roku został skazany 32-letni Sławomir Ch., który współżył z niespełna 15-letnią uczennicą. Wyrok nie jest prawomocny.
  Uprawiał seks z nieletnią uczennicą. Były nauczyciel trafi za kratki

  ©sxc.hu

  W kwietniu 2009 r. Sławomir Ch., mieszkający niedaleko Dębicy, uczył matematyki w sąsiednim powiecie ropczycko-sędziszowskim.

  Zastępował tam innego nauczyciela. Seks ze swoją uczennicą uprawiał w hotelu w Chotowej (pow. dębicki) oraz w motelu w Ropczycach.

  Początkowo postawiono mu zarzut zgwałcenia dziewczyny. Później ten zarzut wycofano. Podczas śledztwa okazało się, że do obcowania płciowego doszło za przyzwoleniem uczennicy.
  Dużo wyjaśnił ekspert, który odtworzył korespondencję esemesową między mężczyzną a dziewczyną. Wiele z wiadomości miało zabarwienie erotyczne. Ich nadawcą była głównie dziewczyna, ale i nauczyciel wysyłał "ciepłe" esemesy.

  Po pewnym czasie kontakty między Sławomirem Ch., a nastolatką oziębiły się. Dziewczyna poskarżyła się na nauczyciela swojemu koledze. Opowiedziała, że Sławomir Ch. ją zgwałcił. Nastolatek chciał porozmawiać o tym z nauczycielem.

  Zadzwonił do Sławomira Ch., a ten odesłał mu na komórkę filmik z roznegliżowaną uczennicą. To rozwścieczyło chłopaka, który wybrał się na spotkanie z nauczycielem. Ostatecznie jednak nie zobaczył się ze Sławomirem Ch., bo mężczyzna w rozmowie telefonicznej miał nastraszć chłopaka śmiercią, że ten zrezygnował z odwiedzin. Zgłosił się na policję i opowiedział o całej sprawie. Zeznał też, że Sławomir Ch. groził mu bronią.
  Z zarzutu grożenia nastolatkowi były nauczyciel został uniewinniony. Natomiast za obcowanie płciowe z nieletnią, oprócz więzienia, czeka go 10-letni zakaz wykonywania zawodu nauczyciela, pedagoga, wychowawcy i opiekuna osób małoletnich. Ma też 5-letni zakaz kontaktu z niepełnoletnimi pozostającymi bez opieki dorosłych.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (28)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (28) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo