W Wiązownicy 8 goli na pożegnanie sezonu. Gospodarze pokonali Przełom Besko 6:2

arb
Natalia Styś
W kończącym sezon starciu Wiązownica chciała odnieść zwycięstwo i zająć jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli. Sztuka ta się powiodła i ostatecznie podopieczni Valerija Sokolenki zakończyli sezon na ósmym miejscu.

W starciu ze zdegradowanym już Przełomem od pierwszych sekund przewaga należała do miejscowych. Pierwsza akcja przyniosła gola, za sprawą trafienia Raby. Po kwadransie dobrym dograniem popisał się Sokolenko i Soczek podwyższył. Świetną zmianę dał Buć, który już po kilku minutach trafił do siatki. Ostatecznie napastnik Wiązownicy trafił jeszcze 2 razy do bramki rywala.

Kolejną piękną bramkę zdobył grający trener Sokolenko. Tym razem przymierzył w „okienko” z rzutu wolnego. Przyjezdni nie mieli za bardzo pomysłu jak powstrzymać miejscowych, nie pomogły 3 zmiany przeprowadzone w przerwie. Przełom jednak zdołał zdobyć dwa gole za sprawą Osiniaka

KS Wiązownica - Przełom Besko 6:2 (3:0)

Bramki: 1:0 Raba 1, 2:0 Soczek 17, 3:0 Buć 27, 4:0 Sokolenko 57, 4:1 Osiniak 56, 5:1 Buć 60, 6:1 Buć 80, 6:2 Osiniak 89.

Wiązownica: Kowalik 7 - Gliniak 7, Lorenc 6 (50 Nowak), Bartnik 6, Fedor 6 (50 Daniel), Sokolenko 8, A. Gil 6, Telega 6, R. Gil (23 Buć 9), Raba 7, Lorenc 6 (50 Halejcio). Trener Valerij Sokolenko.

Przełom: Jucha 3 (46 Półkoszek 3) - Kasperkowicz 3, Galant 3, Oleniacz 3 (77 Wołczański), Mogilany 4, Śmietana l 4, Kwiatkowski 3 (60 Winnicki), Osiniak l 6, Kapłon 3 (46 Staskiewicz 4), Szybka 4, Czura 3 (46 Pasternak 3). Trener Paweł Jaślar.

Sędziował Kantor 7 (Dębica). Widzów 150.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani