Weekend w OAB Jarosław [WYNIKI, STRZELCY, ZDJĘCIA]. Huragan Gniewczyna postawił się Pogoni-Sokół Lubaczów

red
Żuraw Żurawiczki (ciemne stroje) pokonał Alabaster Łopuszka Wielka
Żuraw Żurawiczki (ciemne stroje) pokonał Alabaster Łopuszka Wielka Grzegorz Kostka
Dużo bramek padło na boiskach Okręgu Jarosław.

O Jarosław

Lider ze Skołoszowa utrzymał pierwsze miejsce, wygrywając z Ostrowem. Obie bramki padły po niefortunnych interwencjach defensorów gości. Wysoko w Piwodzie przegrał Promyk, Santos losy meczy rozstrzygnął praktycznie w pierwszej połowie. Co raz trudniejsza sytuacja Granicy Stubno, która po porażce z Sanem Gorzyce traci już, do bezpiecznego miejsca, siedem punktów. Czuwaj dość niespodziewanie wywiózł trzy punkty z Radymna, które kontynuuje fatalne wiosenne występy i co raz bardziej musi oglądać się za siebie. Start wygrał w Morawsku i jest bardzo blisko zapewnienia sobie utrzymania.

Huragan Gniewczyna - Pogoń-Sokół Lubaczów 3:4 (2:3)

Bramki: Niemiec 37, 44, Piątek 77 - Roman 3, 25, 60, Cisek 20.

Gniewczyna: Drzystek - Krzanowski, Sadelski ż (79 Jakubiec), K. Słysz, Rachfał ż (30 B. Słysz), Niemiec, Nykanovich ż (84 Gardziel), Wojtas ż (74 Ostrowski), Szewczyk, J. Słysz, Piątek. Trener Andrij Nykanovich.

Lubaczów: Chekalov - Kuziemski, Tworko, Paweł Hawrylak, Grabowski - Cisek, Karólak, Roman (85 Zając), Basznianin (70 Wójtowicz), Piotr Hawrylak – Hojdak (76 Krzemiński). Trener Valerij Sokolenko.

Sędziował Krasicki (Jarosław)

Widzów 200.

To był bardzo emocjonujący mecz. Gospodarze nie przestraszyli się rywala z Lubaczowa, który depcze po piętach liderowi. W pierwszej połowie padło pięć bramek. Goście prowadzili już 3:0, jednak Huragan zdołał zdobyć dwie bramki jeszcze przed przerwą. W drugiej odsłonie rzut karny na gola dla przyjezdnych zamienił Jarosław Roman. Miejscowi po raz kolejny zdobyli bramkę kontaktową, jednak na wyrównanie za brakło im czasu.

Piwoda – Urzejowice 4:0 (3:0) Pindak trzy, Wojciechowski;

Torki - Pawłosiów 1:1 (0:1) Struś - Wańkowicz.

A Jarosław

Drużyna Fredry drugi raz z rzędu zdobyła w meczu pół tuzina bramek. Ani jednego gola nie oglądali za to kibice w Łowcach i Nienowicach. Z Dobkowic komplet punktów wywiozło Szkło Młyny. Przedwcześnie zakończyło się spotkanie w Laszkach.

Przedmieście - Pełkinie 0:1 (0:0) Słysz 80;

Munina - Surochów 1:6 (1:2) Róg 3-sam. - Surmiak 12, 54, W. Mazur 68, 80, R. Mazur 38, Pysiak 86;

Łowce - Węgierka 0:0;

Nienowice - Tuchla 0:0;

Chłopice - Rokietnica 3:0 walkower;

Dobkowice - Młyny 1:3 (0:1) dla gości: Andrushchyshyn dwie, Hrenda;

Laszki - Wietlin 2:0 (0:0) Bawoł, Halwa - mecz przerwany w 60. min z powodu zdekompletowania drużyny gości;

Manasterz - Kidałowice 3:0 (1:0) Purcha, sam., Skibiak.

Walkower z 23. kolejki: Tuchla - Dobkowice 3:0 (na boisku 1:4).

A Lubaczów

Pierwszy raz w tej rundzie przegrali zawodnicy z Zapałowa, którzy musieli uznać wyższość gości z Korzenicy. Natomiast smak pierwszej wygranej w rundzie zasmakowali zawodnicy z Starego Dzikowa, którzy ograli zawodników z Korzenicy.

A Przemyśl

W meczu kolejki niżej notowany Wiar Krówniki pokonał wicelidera z Nakła i podskoczył na szóstą pozycję. Pół tuzina goli padło w Kosienicach, gdzie rywale podzielili się punktami

Wiar Krówniki - LKS Nakło 3:1 (1:0) Szkulski, Osypanko, Gołebiowski – Łychacz;

Tęcza Kosienice - Korona Trójczyce 3:3 (1:3) Bramki dla Korony: Bratkowski dwie, Niemiec;

San Hurko/Hureczko - Wiar Huwniki 3:2 (2:0) Cap, Czernicki, Horak – Brajczewski, Ścielony;

Motor Grochowce - Biało-Czerwoni Kaszyce 1:3 (1:1) Bramki dla Biało-Czerwonych: Gołębiowski, samobójcza, Kuźmiński;

Pogórze Dubiecko - Strażak Sośnica 4:1 (2:1) Bramki dla Pogórza: Baran, Kamiński, Kijanka, Kaczmarz;

Żurawianka Żurawica - Gwiazda Maćkowice 4:1 Ł. Bąk, Curyło, Biały.

A Przeworsk

Żuraw wygrywając z Alabastrem, mocno przybliżył się do utrzymania. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Marcin Kubas. Alabaster w tym roku ciągle pozostaje bez zwycięstwa.

Żurawiczki - Łopuszka 3:1 (2:0) Kubas 7, 18, Rząsa 66 - Dziedzic 78-karny;

Majdan – Wola Buchowska 2:1;

Nowosielce - Wierzbna 2:1;

Grzęska - Gorliczyna 0:5 (0:4) Strączek 10, Bober 14, Kyciński 22, 80 Cząstka 45;

Krzeczowice - Siennów 0:2 (0:2) Zięba 33, G. Kuras 45;

Rozbórz - Jagiełła 2:2 (1:2) S. Goń dwie - Pietruś, Florek;

Rożniatów - Babice 6:2 (3:1) M. Wilczek trzy, Borcz, Podgórski, Świtalski- Kasprowicz 42, Staszkiewicz 78-karny.

B Jarosław

Błękitni Rudołowice wyjechali z Jankowic z bagażem aż 13 goli. Osiem bramek straciła Łazowianka w meczu z Iskrą. Dąb Cetula w dobrym stylu pokonał Tęczę Wysocko, a pierwszoplanową postacią na boisku był Sebastian Sabat, autor hat-tricka.

Tuczempy - Makowisko 5:1 (2:0) Gil dwie, Ochab, Bednarz, Hołowacz - Hawryłko-sam.;

Cetula - Wysocko 4:0 (2:0) Sabat trzy, Kasjan;

Łazy - Zabłotce 1:8 (0:4) Kopeć 75 - Noga 8, 80, 88, Dubanik 16, 45, Gołdynia 42, M. Zubrzycki 52, Patryk Broda 84;

Duńkowice - Michałówka 1:1 (1:1) Sobolewski 41-karny - sam. 39;

Jankowice - Rudołowice 13:0 (3:0) Balabukh 47, 51, 60, 79, 87, Adamarek 37, 45, 65, Lis 78, 90, Sawa 21, Sykała 70, Kulczycki 85.

Pauza: Zadąbrowie.

B Lubaczów

W rozegranych pięciu spotkaniach padło 23 bramki. Drugi raz z rzędu czysto konto zachowali zawodnicy z Woli Wielkiej.

Narol – Płazów 2:1 Zdybek, Nisztuk – Bundyra;

Opaka – Wola Wielka 0:5 Surowiec dwie , Putkowski, Byra, Durdkiewski;

Legia Oleszyce – Miękisz Nowy 1:2 (1:1) dla gospodarzy: D. Lichacz 20;

Antoniki – Basznia 0:4 Tokarz, Kalinowski, Szczybylo, Mlodowiec;

Mołodycz – Zalesie 7:1

B Przemyśl

Rezerwy Polonii nie dały szans Bizonowi, aplikując mu siedem goli. Rada Orzechowce tylko zremisowała w Nehrybce i musi co raz bardziej oglądać się za siebie. Batycze i Olszany tracą do niej tylko trzy punkty.

Ujkowice – Walawa 4:2;

Polonia II – Bizon 7:0 Potocki trzy, Hajduk dwie, Szpilka, Woźniak;

Pikulice – Bolestraszyce 1:1 (1:0) dla gospodarzy: Krygowski; Olszany – Batycze 3:2;

Nehrybka – Orzechowce 0:0.

Pauza Niziny.

B Przeworsk

Derbowy mecz w Zarzeczu padł łupem gospodarzy, którzy zdobyli pięć goli. Sobol na własnym boisku pokonał Jodłówkę, obie bramki padły w drugiej połowie. Wicelider zwycięstwo stracił w końcówce meczu. Pierwsze zwycięstwo odniosła Gacovia.

Hawłowice - Trycza 1:1 (1:0) Grochoła 45 - Strama 87;

Niżatyce - Jodłówka 2:0 (0:0) P. Cygan, Michno;

Manasterz - Gać 2:3 (1:1) Kielich, Mroczka - Puczkowski, Bożbar, Czechowicz;

Zarzecze - Kisielów 5:2 (2:1) Krzysztof Kudła, Kamil Kudła dwie, Baryła, Bukowy – Syk, Zając;

Maćkówka - Świętoniowa 2:2 (1:1) Surówka 21, Kukla 75 – S. Mirek 16, Rupar 55;

Rozbórz Długi - Mirocin 3:2.