Wisłok Wiśniowa pokonał Rzemieślnika Pilzno. Złotek zrehabilitował się za niestrzelonego karnego

Wisłok Wiśniowa minimalnie pokonał Rzemieślnika Pilzno
Wisłok Wiśniowa minimalnie pokonał Rzemieślnika Pilzno Krzysztof Kapica
Minimalnym zwycięstwem Wisłoka Wiśniowa nad Rzemieślnikiem Pilzno zakończył się zaległy mecz 20. kolejki Podkarpackiej 4 ligi.

Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno 2:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Złotek 56, 2:0 Stanisz 64, 2:1 Tragarz 80

Wisłok: Kaszuba 6 – Rutyna 6, Kuta 6 (49 Cyran), Boruta 6, Stanisz 5 ŻK (71 Sokołowski), Borowczyk 5 (66 Maik), Kopeć 6, Kozubek 7 ŻK, Szymański 7, Guzek 5, Złotek 7 (81 ZImny). Trener Krzysztof Korab.

Rzemieślnik: Baran 5 – Tomasiewicz 4 (56 Tragarz 5), Remut 4, Chudoba 4 ŻK, Szymański 4 ŻK (80 Nalepka), Bańdur 6 ŻK, Furmański 5, Barycza 5, Fryś 5, Florian 6 - Macnar 5 ŻK. Trener Tomasz Kijowski.

Sędziował: Pająk – 6 (Mielec). Widzów 50.

- To najniższy wymiar kary, jaki spotkał naszego rywala – mówi Eugeniusz Niemiec, prezes Wisłoka Wiśniowa. – Mieliśmy masę sytuacji bramkowych i powinniśmy wygrać znacznie wyżej.

Rzeczywiście gospodarze powinni byli prowadzić do przerwy, ale rzutu karnego w pierwszej połowie nie wykorzystał Waldemar Złotek, którego strzał obronił golkiper Rzemieślnika.

Napastnik Wisłoka zrehabilitował się po przerwie. Doświadczony napastnik umiejętnie zastawił się w polu karnym i efektowną przewrotką umieścił piłkę w siatce. Kilka minut później było 2:0 po akcji skrzydłem u strzale Stanisza piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

Goście w ostatnim kwadransie podkręcili nieco tempo i pokusili się o bramkę kontaktową. Miejscowi reklamowali przy tej sytuacji spalonego, ale sędzia zdania nie zmienił.

- Słabiutki mecz z obu stron – mówi Tomasz Kijowski, trener Rzemieślnika.

WIĘCEJ O ZGRUPOWANIU KADRY:

Oni jadą na mistrzostwa świata do Rosji [ZDJĘCIA]

Świetna atmosfera na treningu kadry [ZDJĘCIA]

[

](https://nowiny24.pl/szalenstwo-w-arlamowie-kibice-zjechali-z-calego-podkarpacia-zeby-zobaczyc-kadrowiczow-zdjecia/ga/13227698/zd/29394358><b>Szaleństwo kibiców w Arłamowie [ZDJĘCIA, WIDEO]</b></p></a><br></div><br></div><br><br><b>ZOBACZ TAKŻE - Doping kibiców i zadyma na meczu Polonia Przemyśl - Wisłoka Dębica</b><br><div class=)