Wisłoka Dębica dostała tęgie baty od Górali Nowego Targu. W całym sezonie straciła z nimi w sumie 11 bramek

Wisłoka zaliczyła zimny, wiosenny prysznic w Nowym Targu
Wisłoka zaliczyła zimny, wiosenny prysznic w Nowym Targu Sławomir Oskarbski
Miało być inaczej niż jesienią (2:6), ale w sumie było jeszcze gorzej. Wisłoka Dębica, która w ostatnich tygodniach radziła sobie całkiem dobrze, sporo punktowała, przegrała z Podhalem w Nowym Targu aż 0:5. Wszystkie gole straciła w drugiej połowie

- Wtedy mieliśmy problemy kadrowe, dużo młodzieży w składzie - wyjaśniał powody jesiennego pogromu Dariusz Kantor. Trener dębiczan miał przed rewanżem powody do umiarkowanego optymizmu, bo jego ekipa ostatnio punktowała.

I w rewanżu było lepiej, ale jedynie do czasu, czyli początku II połowy. Worek z bramkami rozwiązał Molis, ale bardzo pomógł mu Daniel, który źle obliczył lot piłki, minął się z nią i nieszczęście było gotowe.

W 60. min pan Wojciech wygrał sytuację sam na sam z Lepiarzem, jednak za minutę wyciągał piłkę z siatki. Po chwili bramkarz Wisłoki z klasą obronił główkę Gałeckiego, jednak gdy na boisku pojawił się duet Kasia - Flaszka, szybko zrobiło się 3:0 (ten drugi huknął pod poprzeczkę).

Wisłoka nie miała nic do stracenia, szukała honorowego trafienia. Otworzyła się w końcówce, ale zamiast coś trafić, straciła jeszcze 2 gole. Ostatniego po dobitce, bo Serafił wycelował najpierw w słupek.

Okazja dla dębiczan do poprawy humorów nadejdzie szybko, bo już w środę w meczu z KSZO.

Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica 5:0 (0:0)