Wisłoka Dębica przegrała z Karpatami Krosno. Obie strony miały sporo okazji bramkowych

Krośnianie w I połowie mieli kilka szans na gola, ale trafili do siatki akurat po przerwie karpatykrosno facebook/Konrad Kwolek
W kolejnym meczu sparingowym, który odbył się na dębickim euroboisku, miejscowa Wisła uległa 0:1 Karpatom Krosno. Gola dla lidera 4. Ligi zdobył Marek Fundakowski

Obie drużyny podeszły do sprawy z dużym zaangażowaniem i mecz miał konkretne tempo i intensywność.

Bardzo pozytywny sprawdzian, bo gra rzeczywiście była szybka, dynamiczna, dobra dla kibiców. Wisłoka ma wartościowych zawodników, postawiła twarde warunki, stąd mamy sporo materiału do analizy

oceniał Dariusz Liana, szkoleniowiec lidera 4. ligi

Jeśli chodzi o okazje bramkowe krośnianie łatwiej do nich dochodzili w pierwszej połowie. - O trafienie mogli się wtedy pokusić Szymon Dziadosz, Szymon Stasik czy Grzegorz Gawle. Gol padł po prostopadłym podaniu. Marek Fundakowski znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem - dodał coach Karpat.

Goście nie testowali żadnego piłkarza, Wisłoka sprawdzała jednego zawodnika ofensywnego.

Wisłoka Dębica - Karpaty Krosno 0:1 (0:0)

Bramka: Fundakowski.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny