Zawodniczka Azalii mistrzynią i wicemistrzynią Polski. Do drugiego złota brakło jedynie dwie sekundy

Malwina Mul została najlepsza zawodniczką olimpiady
Malwina Mul została najlepsza zawodniczką olimpiady archiwum
Malwina Mul (Smak Górno Poltino Azalia Brzóza Królewska) wygrała w Strzelcach Krajeńskich wyścig ze startu wspólnego podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (juniorzy młodsi).

- Malwina wygrała finisz grupy - mówi Stanisław Zygmunt, trener Azalii.

W jeździe indywidualnej na czas Malwina tez pokazała klasę – została wicemistrzynią Polski. Przegrała jedynie, o dwie sekundy, z Anną Długaś (Kalisz).

26. miejsce w wyścigu ze startu wspólnego zajęła Natalia Muskus, koleżanka klubowa Malwiny, która była 19. w „czasówce”.
awodnicW rywalizacji chłopców 31. miejsce zajął Mateusz Szymbara (Stal Rzeszów), a 56. Nikodem Piersiak (Azalia). W „czasówce” obaj wylądowali odpowiednio na 22. i 34. pozycji.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani