Żurawianka Żurawica gromi LZS Turbia

ARKA
Goście "rozjechali" Turbię, a wynik mógł być jeszcze gorszy, bo dominacja Żurawianki nie podlegała dyskusji.

Już po 10 minutach było 0:2 po strzałach z pola karnego, a grający z wiatrem przyjezdni nie zwalniali tempa, brakowało im tylko nieco więcej dokładności przed bramką Kamila Bieńka.

Po przerwie wydawało się, że miejscowi otrząsną się i spróbują odrobić straty, czego potwierdzeniem był strzał Grzegorza Słowika w spojenie. Ten sygnał ostrzegawczy piłkarze z Żurawianki wyraźnie wzięli do siebie i znowu zabrali się za strzelanie goli. "Hat-tricka" zaliczył Łukasz Tyrawski, który dobił miejscowych w ostatniej minucie meczu, a wcześniej pechowo wypalił jeszcze w słupek.

LZS TURBIA - Żurawianka Żurawica 0:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Grzegorz Gierczak 5, 0:2 Łukasz Tyrawski 10, 0:3 Tyrawski 65, 0:4 Gierczak 75, 0:5 Tyrawski 90.

Turbia: Bieniek 3 - Cupak 3, Olko 3, Słowik 3 (77 Dziadura), Biały (8 Zalewski 3) - Serafin 3, Gruszczyk 3, Ziemiański 3 (55 Piotr Sojecki 3), Kosior 3 (46 Wójcik 3) - Bajgierowicz 3, Paweł Sojecki 3.
Żurawianka: Cisek 6 - Bąk 6, Mach 6, Gorczyca 6, Gręda 6 - Harłacz 6, Pilawa 6 (80 Duński), Biały 6, Gawłowski 6 - Tyrawski 9, Gierczak 8.

Żółte kartki: Serafin, Paweł Sojecki (Turbia), Gawłowski (Żurawianka). Sędziował: Paweł Mokrzycki z Mielca (7). Widzów: 300.