2 liga. Kiepskie końcówki Orła Przeworsk i porażka z rezerwami VIVE Kielce

SPR Orzeł Przeworsk z Kielc punktów nie przywiózł.
SPR Orzeł Przeworsk z Kielc punktów nie przywiózł. Grzegorz Kostka
Z naszych 2 ligowców grał tylko Orzeł Przeworsk. Niestety z Kielc punktów nie przywiózł.

2 liga kobiet

Piłkarki ręczne Handballu Rzeszów miały przymusową przerwę w rozgrywkach a wszystko przez epidemię korona wirusa. Rozegrano tylko jeden mecz, w którym KS Bystra pokonała Tor Dobrzeń Wielki.

POZOSTAŁE MECZE: **SPR Handball Rzeszów – Start Michałkowice przełożony; Nails Zabrze – Start Pietrowice Wielkie przełożony; Bystra - Dobrzeń Wielki 33:31.**

Po czterech niepełnych seriach gier na czele ligowej tabeli plasuje się drużyna z Zabrza z sześcioma punktami. Handball jest czwarty ima na koncie trzy punkty.

2 liga mężczyzn

VIVE II Kielce - SPR Orzeł Przeworsk 39:33 (18:17)

SPR Orzeł: Maj, Kędzior – Czapka 5, Styczeń 5, Bakowski 2, Litwińczuk 4, Gancarz 1, Andrusiewicz, Michalik, Kozdroń 8, Świerk 6, Karabanowski, Wańkowicz 2. Trener Sebastian Pelc.

Kary: 6 I 12 minuty.

Orzeł prowadził od pierwszej do 29 minuty. W końcówce pierwszej połowy dał sobie rzucić cztery bramki z rzędu. Niestety po przerwie fatalna seria trwała dalej. Gospodarze między 30 a 37 minutą zdobyli kolejne sześć bramek z rzędu i jasne stało się, że tak wypracowana przewaga pozwoli miejscowym na spokojne kontrolowanie gry. Jednak ambitnie grający goście zniwelowali część strat i w 51 minucie przegrywali tylko 30:31. Niestety pięć ostatnich bramek rzucili gospodarze i zaksięgowali komplet oczek.

POZOSTAŁE MECZE:**SMS II - Azoty II przeł. na 11.11; Busko - Politechnika Kielce 27:29 (13:14). Pauza **SPR Stal II Mielec.

Po rozegraniu pięciu niepełnych serii spotkań na czele tabeli SMS II Kielce z kompletem 12 punktów. Orzeł jest czwarty z pięcioma oczkami, zaś Stal II 7 z czteroma punktami.

1 liga gr. D. Grzegorz Tkaczyk i jego koledzy z KSZO Ostrowi...