2 liga piłkarzy ręcznych: Porażki Orła Przeworsk i Stali II Mielec na początek drugiej fazy rozgrywek

To nie był najlepszy weekend dla Orła Przeworsk i Stali II Mielec
To nie był najlepszy weekend dla Orła Przeworsk i Stali II Mielec Archiwum
Orzeł Przeworsk i Stal II Mielec wrócili z meczów wyjazdowych na tarczy. Nie najlepiej rozpoczęła się zatem druga część sezonu dla naszych drugoligowych szczypiornistów.

MOSM Bytom - SPR Orzeł Przeworsk 34:29 (18:9)

Orzeł: Proć, Gromny, Owoc - Kacper Sołek, Czapka 4, Kotowicz 1, Krzych 3, Gancarz 6, Litwińczuk 4, Kośla 1, Rybak 3, Świerk 7, Radwański, Wańkowicz. Trener Sebastian Pelc.

Kary: 8 min - 6 min. Widzów 100.

Orzeł po kilku minutach grania przegrywał 12:2. Od tego momentu podopieczni Sebastiana Pelca zmienili ustawienie w obronie, ale strat nie dało się już odrobić.

- Brakło skuteczności i reżimu w obronie i w ataku - podsumował trener Pelc.

SMS Kielce - Stal II Mielec 41:20 (20:8)

Stal II: Sarama, Witkowski - Dzierga, Rusin 6, Osmoła 2, Nadzieja, Chudzik 2, Batko, Kilian 2, Jacek, Paleń, Ziomek 3, Mrozik 3, Kozioł 2. Trener Marcin Basiak.

Kary: 4 min - 2 min. Widzów 40.

Już po dziesięciu minutach SMS prowadził 7:2 i jasne było, że gospodarze zwycięstwa nie wypuszczą z rąk. W końcówce meczu miejscowi rzucili cztery bramki z rzędu, pieczętując i tak wysokie zwycięstwo.

POZOSTAŁE WYNIKI:
AZS Polirtechnika Świętokrzyska - Buskowianka 21:28 (13:14); Zagłębie Sosnowiec - SMS II Kielce 22:33 (12:18).