3 liga. Czarni Połaniec wygrali z Texom Sokołem Sieniawa. Zadecydowała bramka w samej końcówce

Sokół Sieniawa (białe stroje) wciąż czeka na pierwsze ligowe zwycięstwo.
Sokół Sieniawa (białe stroje) wciąż czeka na pierwsze ligowe zwycięstwo. Grzegorz Kostka
Sokół podrażniony wysoką, ale nie do końca zasłużoną porażką z Tomasovią, chciał w Połańcu poprawić sobie choć trochę humor. Niestety dopełni szczęścia za brakło kilku minut.

Obie drużyny od pierwszych minut starały się grać ofensywnie, jednak z celnością strzałów z obu stron najlepiej nie było. W pierwszych 30 minutach kibice na nudę narzekać nie mogli, oglądali całkiem ciekawe widowisko, choć naj ciekawie było w końcówce meczu Tuż przed przerwą wpierw Damian Skała wycelował w poprzeczkę, a chwilę później goście z Sieniawy dopięli swego i wpakowali piłkę do bramki miejscowych, po strzale Sebastiana Kaczyńskiego.

Drugą połowę mocno rozpoczęli Czarni, którzy już po dziesięciu minutach doprowadzili do wyrównania, za sprawą celnie wykorzystanej jedenastki. Szczęśliwym strzelcem okazał się Adrian Gębalski. Sokół mimo dość szybko straconego gola nie załamał się i w 74 minucie po raz drugi wyszedł na prowadzenie. Drugą bramkę w tym meczu zdobył Sebastian Kaczyński, który tym razem trafił z rzutu karnego. Gdy wydawało się, że pierwsze ligowe zwycięstwo odniosą podopieczni Łukasza Chmury, błędy w defensywie przyjezdnych odebrały im komplet punktów. W końcówce meczu do bramki strzeżonej przez Matthew Korziewicza wpierw piłkę wpakował Filip Krępa, a chwilę później Adrian Gębalski, zapewniając Czarnym komplet punktów.

Czarni Pawłosiów - Texom Sokół Sieniawa 3:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Kaczyński 44, 1:1 Gębalski 56-karny, 1:2 Kaczyński 74-karny, 2:2 Krępa 89, 3:2 Gębalski 90

Czarni: Saracen – Kramarz (60 Kron),.Banik ż (83 Bawor), Mazurek ż (51 Ferens), Bażant - Misztal, Gębalski, Hul (60 Krępa), Woś, Bakowski - Wątróbski (83 Mucha), Trener Grzegorz Wcisło.

Sokół: Korziewicz – Grasza ż, Skała, Drelich ż, Gdowik – Majka (74 Oziębło), Ochał (57 Wawryszczuk) Więcek żż cz[90], Feret - Kaczysńki, Kunicki. Trener Łukasz Chmura.