4 liga. Głogovia Głogów Młp. przegrała na swoim stadionie z Ekoballem Stal Sanok 1:3 [RELACJA]

luci
Łukasz Solski
Jedna przyzwoita połowa to za mało by wygrać mecz. Przekonali się o tym piłkarze Głogovii, która choć pierwsza strzeliła gola schodziła z boiska pokonana.

Już jedna z pierwszych akcji dała prowadzenie miejscowym. Piłka w polu karnym trafiła w rękę jednego z gości i sędzia podyktował karnego. Od tego momentu grę prowadzili sanoczanie, którym dość szybko udało się wyrównać. Do przerwy jeszcze oba zespoły mogły pokusić się o trafienie. Ekoball atakował, ale Głogovia była groźna w kontrze.

Po zmianie stron Głogovia mogła pokusić się o prowadzenie, ale dogodnej okazji nie wykorzystał Piotr Codello. W tej samej minucie bramkę na 1:2 strzelił Kamil Adamiak i miejscowi się już nie podnieśli. Wynik meczu ustalił Konrad Kaczmarski z karnego podyktowanego za faul na Szymonie Słyszu.

Głogovia Głogów Młp. - Ekoball Stal Sanok 1:3 (1:1)

Bramki: 1:0 Chamera 6-karny, 1:1 Kuzio 16, 1:2 Adamiak 65, 1:3 Kaczmarski 89-karny

Głogovia: Albrycht 5 – Ochalik 5 ŹK, Kowalski 5 ŹK, Kmuk 5, Kmiotek 6 – Ciuła 4 (65 Codello), Madeja 4 (75 Frankiewicz), Chamera 6, Świst 5, Urbaniak 4 (75 Sliyva) – Dec 6. Trener Jacek Sowa.

Ekoball: Krzanowski 6 – Suszko 6 (85 Kramarz), Śmietana 6, Florek 6, Kaczmarski 6 – Tabisz 6 ŻK, Jaklik 6 (85 Femin), Sieradzki 6 (77 Hydzik), Adamiak 8, Ząbkiewicz 6 (81 Słysz), Kuzio 6 (73 Pielech). Trener Robert Ząbkiewicz.