4. liga podkarpacka. Doświadczenie wzięło górę - Głogovia Głogów Małopolski lepsza od Resovii II [ZDJĘCIA Z MECZU I TRYBUN]

Głogovia pokonała u siebie Resovię II
Głogovia pokonała u siebie Resovię II Michał Czajka
Pojedynek pomiędzy Głogovią Głogów Małopolski a Resovią II był dosyć spokojny i, można powiedzieć, że obie drużyny zagrały już w wakacyjnym klimacie.

Głogovia jako pierwsza zdobyła bramkę i wydawało się, że ustawi sobie mecz, ale młodzi resoviacy nie chcieli składać broni i szybko wyrównali. Co więcej, prezentowali się naprawdę nieźle i z boiska wyglądało, że to oni mogą zdobyć kolejną bramkę. Miejscowi pokazali jednak spokój i doświadczenie. W końcówce pierwszej połowy zupełnie niepotrzebnie w "szesnastce" rywala faulował Olko i miejscowi wyszli na prowadzenie. Właściwie na otwarcie drugiej połowy gospodarze ponownie wykorzystali błąd resoviaków - tym razem Grzegorz Płonka zablokował wybijającego piłkę obrońcę rzeszowian, piłka odbiła się po prostu od niego i wpadła do siatki. Mogło być jeszcze lepiej dla Głogovii, ale karnego nie wykorzystał Padiachev (trafił w słupek).

Głogovia Głogów Małopolski - PZU SMS Resovia II 3:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Czop 20, 1:1 Kmiotek 24-samob., 2:1 Staszczak 38-karny, 3:1 G. Płonka 54.

Głogovia: Głąb - Osuch, Łęń, Kmiotek (46 Cząba), G. Płonka, Czop, Manamela, Staszczak, Maćkowiak, Padiachev, Woźniak. Trener Kamil Kawa.

Resovia II: Olko (46 Dziurgot) - Ostrowski (70 Bobowski), Szymkiewicz, Modrzejewski (83 Paluch), Karcz (74 Pieprzowski), Marciniec (59 Kotecki), Bielenda, Lisowicz, Pirnach (88 Pikusa), Stępak (70 Jaroch), Zybała. Trener Marcin Laska.

Widzów ok. 100. Sędziował Ciak (Stalowa Wola).