4 liga podkarpacka. Lechia Sędziszów Małopolski przegrała na własnym obiekcie z Izolatorem Boguchwała 0:1

mtr
Miłosz Bieniaszewski
Izolator Boguchwała po trafieniu Michała Daniela wywiózł z boiska beniaminka trzy punkty.

Choć do przerwy kibice nie obejrzeli bramek, to szybko po zmianie stron - na nieszczęście gospodarzy - wynik otworzył Michał Daniel. Zawodnik "Izolacji" wpisał się na listę strzelców w 46. minucie, piłka jeszcze po rykoszecie przelobowała Ćwiczaka.

Goście mogli prowadzić wyżej, ale Penar i Worosz nie potrafili pokonać bramkarza Lechii. W końcówce debiut w barwach Izolatora zanotował Owen Edosomwan.

- Mogliśmy wygrać ten mecz wyżej, a przez brak skuteczności nieco najedliśmy się strachu. Potem przyszedł deszcz, burza i przeciwnik mógł powalczyć o remis. Lechia to solidny rywal - mówił po meczu Bartosz Zołotar, trener Izolatora.

Lechia Sędziszów Małopolski - Izolator Boguchwała 0:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Daniel 46.

Lechia: Ł. Ćwiczak - B. Posłuszny, Linek, Lesiński, Al. Czółno, Róg, Salamon, J. Posłuszny, Urbaniak, Am. Czółno, O. Ćwiczak. Trener Jakub Słomski.

Izolator: Szularz - Gajdek, Bogacz, Cach, Worosz ż, Dobrzański, Ciemierkiewicz (84 Edosomwan), K. Wilk, Kowal (78 J. Wilk), Daniel, Penar (63 Buda). Trener Bartosz Zołotar.