arb
KS Wiązownica wkroczyła na dobre tory, notując w ostatnim czasie bardzo dobre wyniki, przesuwając się w tabeli 4 ligi podkarpackiej na sam szczyt. W starciu z zamykającymi ligową stawkę Czarnymi Trześń nie pozwolili miejscowym na zbyt wiele.

Już w 3. minucie goście objęli prowadzenie. W pole karne z rzutu wolnego dogrywał Rop i jeden z obrońców niefortunnie wpakował piłkę do własnej bramki. Miejscowi próbowali się odgryźć i stworzyli sobie okazje.

– Mieliśmy sytuacje by wyrównać, jednak jak się z tak klasowym zespołem ich nie wykorzystuje to ciężko o dobry wynik – mówił po meczu trener Czarnych Mateusz Dopart.

Tuż przed przerwą podanie Wydry na gola zamienił Zieliński, w sytuacji sam na sam z Rudolfem. W drugiej połowie w krótkim odstępie czasu dwa gole zdobył Michalik.

W 66. minucie na strzał z 16 metrów zdecydował się Rop, podwyższając rezultat. Kilkanaście minut później ten sam zawodnik wykorzystał dogranie Michalika. Wynik ustalił Zieliński, dopijając strzał Michalika, który wylądował na słupku.

Czarni Trześń - KS Wiązownica 0:7 (0:2)

Bramki: 0:1 samobójcza 3, 0:2 Zieliński 45, 0:3 Michalik 55, 0:4 Michalik 58, 0:5 Rop 66, 0:6 Rop 79, 0:7 Zieliński 88.

Czarni: Rudolf – Karkut ż, Łebek, Jeż, Godek (65 M. Szymański), Chruściel, Mucha, Maziarz (46 Tęczar), Soboń (46 K. Szymański ż), Wójciak, Dopart. Trener Mateusz Dopart.

KS: Cynar – Kloc (30 Sitek), Staszczak, Kasia, Kordas, Kmiotek, Janiczak (75 Hala), Zieliński, Rop, Michalik, Wydra (55 Szafar). Trener Marcin Laska.