4 liga podkarpacka. Wisłoka Dębica pewnie pokonała Przełom Besko na jego boisku. Przełomowy był początek II połowy

Miłosz Bieniaszewski
Wisłoka Dębica pewnie pokonała Przełom Besko, a ważne były dwie bramki zdobyte przez Szymona Gwiazdę na początku II połowy Krzysztof Kapica
Wisłoka Dębica miała problemy do przerwy, ale po zmianie stron nie pozostawiła już Przełomowi Besko żadnych złudzeń.

Dębiczanie świetnie zaczęli, ale miejscowych to nie podłamało i zdołali wyrównać. Faworyzowani goście swoją dominację potwierdzili jednak po przerwie, kiedy szybko zdobyli dwie bramki. Po tym gra miejscowych całkiem siadła i już byli tylko tłem dla dobrze dysponowanych przyjezdnych.

- W pierwszej odsłonie musieliśmy uważać na stałe fragmenty. W drugiej połowie już mocno dominowaliśmy - powiedział Dariusz Kantor, trener Wisłoki.

OPINIE TRENERÓW

Paweł Jaślar, trener Przełomu: Pierwsza połowa nie wskazywała na tak wysoką porażkę. Po dwóch szybkich golach po przerwie nasza gra siadła.

Dariusz Kantor, trener Wisłoki: Do przerwy rywale nam się mocno postawili, ale po zmianie stron byliśmy już zespołem zdecydowanie lepszym. Uważam jednak, że Przełom u siebie jeszcze pourywa punkty.

Przełom Besko - Wisłoka Dębica 1:5 (1:1)

Bramki: 0:1 Łanucha 4, 1:1 K. Kijowski 22, 1:2 Gwiazda 48, 1:3 Gwiazda 54, 1:4 Śmietana 72-samobójcza, 1:5 Nowak 75.

Przełom: Półkoszek 4 - Winnicki 3, Śmietana 3, Osiniak 4, Kapłon 4 - K. Kijowski 5 (76 Langos), Saliuk 4, Mogilany 3, Szybka żżcz 3 [75], Deptuch 3 (60 Józefczyk) - Kuzio 3. Trener Paweł Jaślar.

Wisłoka: Dybski 7 - Hus 7 (77 Bożek), Cabała 7, Remut 7, Rębisz 7 - Wrzosek 7 (77 Król), Pęcak ż 7, Łanucha 8, Lubera 7, Sojda 7 (70 Nowak) - Gwiazda ż 8 (77 Kruła). Trener Dariusz Kantor.

Sędziował Wolan 7 (Tarnobrzeg). Widzów 100.