4 liga. Rzemieślnik Pilzno ustawił sobie mecz z Orłem Przeworsk, a później kontrolował wydarzenia na boisku

Miłosz Bieniaszewski
Rzemieślnik Pilzno w pełni zasłużenie pokonał Orła Przeworsk
Rzemieślnik Pilzno w pełni zasłużenie pokonał Orła Przeworsk Krzysztof Kapica
Rzemieślnik Pilzno pewnie pokonał Orła Przeworsk, a spore znaczenie miały szybko zdobyte bramki.

Rzemieślnik Pilzno już po kwadransie prowadził 2:0 z Orłem Przeworsk i jasnym było, że beniaminkowi ciężko będzie powalczyć przynajmniej o punkt. Tym bardziej, że gospodarze w pierwszej połowie nie zamierzali odpuszczać i stworzyli sobie jeszcze kilka dobrych okazji bramkowych.

Po zmianie stron pilźnianie pozornie oddali pole rywalom, wśród których sporo ożywienia wnieśli wprowadzenie w przerwie Rączka i Błajda. Tak naprawdę Pietraszewski tylko raz został poważnie przeegzaminowany, ale zrobił swoje i szansa dla gości przepadła.

Wtedy było już 3:0, bo Wolański wykorzystał kolejny błąd defensywy gości.

Po tym golu Rzemieślnik nie forsował już większego tempa i spokojnie kontrolowała wydarzenia na murawie i ostatecznie wywalczył w pełni zasłużone trzy punkty.

Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Ślęzak 6, 2:0 Wolański 15, 3:0 Wolański 65.

Rzemieślnik: Pietraszewski 7 – Szymański 7 (85 M. Nalepka), Kwaśniczko 8, Tragarz 7 (87 Bytnar), Fryś 7 – Florian 7, Tomasiewicz 8, Ślęzak 8 (67 Szyszka), Barycza 7, Macnar 7 (76 Ślęczka ż) – Wolański 8 (81 H. Nalepka). Trener Tomasz Kijowski.

Orzeł: Kurosz 5 – Salwach 4 (87 Ostrzywilk), Sykała 4, Strączek 3, Kmiotek 4 (64 Kowal) – Struś 4 (46 Rączka 6), Wilk 4 (46 Błajda 6), Nikanowycz 5, Barszczak ż 5, Flis 5 (75 Listowski) – Boratyn ż 4 (67 Piątek). Trener Adam Wałczyk.

Sędziował M. Łamasz 8 (Jarosław). Widzów 200.