4 liga. Sokół Sieniawa, jak na lidera przystało pokonał drużynę LKS-u Pisarowce choć mecz do łatwych nie należał

Micz
Sokół Sieniawa wygrał w Pisarowcach
Sokół Sieniawa wygrał w Pisarowcach Krzysztof Kapica
Mecz w Pisarowcach był w pierwszej połowie dosyć wyrównany choć gospodarze stracili bramkę. Wydaje się jednak, że kluczowym momentem spotkania była czerwona kartka dla bramkarza miejscowych.

Na początku spotkania oba zespoły miały swoje spotkania i widać było, że będzie to spotkanie dosyć wyrównane. W 20. minucie groźnie zrobiło się pod bramką Sokoła. Po strzale Sobolaka piłka trafiła w rękę obrońcy gości. Gospodarze domagali się karnego, ale sędzia był innego zdania. W 37. minucie Sokół bardzo dobrze rozegrał stały fragment gry. Damian Jędryas krótko podał do Lisa z rzutu rożnego i poszła dobra centra w pole karne. Główką strzelał Brocki, ale trafił w poprzeczkę. Kapuściński jednak znalazł się w odpowiednim miejscu i również głową dobił piłkę. W ten sposób lider objął prowadzenie.

W drugiej połowie miejscowy chcieli zaatakować i doprowadzić do wyrównania. Jednak po jednej z akcji Sokół wyprowadził dobrą kontrę i Wilusz znalazł się w sytuacji sam na sam z Hajdukiem. Bramkarz LKS-u faulował i wyleciał za to z boiska. Do piłki podszedł Kapuściński, ale "jedenastki" nie wykorzystał. Czerwona kartka wyraźnie podcięła skrzydła gospodarzom, którzy nie zdołali doprowadzić do remisu.

- Mieliśmy dużo sytuacji, zwłaszcza po tej czerwonej kartce w drużynie gospodarzy, ale skończyło się na 1:0 - powiedział po meczu trener Sokoła Marcin Wołowiec. - Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa, bo zdobyliśmy te punkty naprawdę na trudnym terenie - dodał.

- Było to bardzo wyrównane spotkanie - powiedział natomiast trener miejscowych Damian Niemczyk. - W drugiej połowie grało już nam się bardzo ciężko po stracie Hajduka i nie daliśmy rady wyrównać - zakończył.

Pisarowce – Sokół Sieniawa 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Kapuściński 37.

Pisarowce: Hajduk cz [65] 5– Dziedzić 6, Kokoć, Łuczka ż, Kasperkowicz ż (75 Posadzki) – Adamiak ż, Lorenc, Walaszczyk ż – Niemczyk (65 Półkoszek 7), Domaradzki, Sobolak (85 Słowik). Trener Damian Niemczyk.

Sokół: Pawlus 7 – Kardyś 8, Kapuściński 7, S. Padiasek 8, Sywyj 7, Brocki 8, D. Jędryas 8, Kasza 8 (85 Bursztyka), Lis 7 (70 Drożdżal), Mołdoch ż 7, Wilusz 7 (65 M. Jędryas ż). Trener Marcin Wołowiec.