4 liga. Szósta przegrana Błękitnych Ropczyce. Trener Izolatora Boguchwała: To najniższy wymiar kary

mj
Andrzej Szymański na razie nie odmienił zespołu Błękitnych, który pod jego wodzą w dwóch meczach nie strzelił nawet gola. Krzysztof Kapica
Zawodnicy Błękitnych Ropczyce przegrali szósty mecz z rzędu. Ulegli na własnym boisku Izolatorowi Boguchwała 0:3.

Goście bardzo szybko objęli prowadzenie i przez większość czasu kontrolowali przebieg tego spotkania. W drugiej połowie Błękitni doszli do głosu, ale nie byli w stanie pokonać Dawida Kaszuby.

Po przerwie w barwach Błękitnych pokazał się pozyskany w ostatnich dniach okna transferowego Mateusz Kalin z Sokoła Sieniawa.

- Myślę, że to był najniższy wymiar kary dla miejscowych. Byliśmy zdecydowanie lepsi - oceniał Tomasz Głąb, trener Izolatora.

Błękitni Ropczyce - Izolator Boguchwała 0:3 (0:2)

Bramki0:1 Filip 3, 0:2 Zieliński 34, 0:3 Pałys-Rydzik 84.

Błękitni: D. Kosiba 5 - Kukla 4 (75 Majcher), Waszczuk 4, Hirka 4, Świętoń 4 - Darłak 4 (46 Kalin 4), Piwowar 5 (85 M. Kot), Sulisz 5, Siepierski 4 - Wiktor 5, Ł. Kosiba 4 (67 Kot 4). Trener Andrzej Szymański.

Izolator: Kaszuba 7 - Brogowski 7 (66 Gajdek), Bogacz 7, Wiącek 7, K. Wilk 7 - Filip 8 (77 J. Wilk), Sitek 7, Dobrzański 7 (64 Pikiel), Zieliński 8, Dudek 7 - Róg 7 (70 Pałys-Rydzik 7). Trener Tomasz Głąb.