Bank Spółdzielczy Jarosław świadczy solidne i nowoczesne usługi finansowe dla potrzeb klientów Nasze Dobre Podkarpackie 2023

Materiał promocyjny Nasze Dobre Podkarpackie
Bank Spółdzielczy w Jarosławiu działa od 1909 roku, a więc już 114 lat
Bank Spółdzielczy w Jarosławiu działa od 1909 roku, a więc już 114 lat fot. Arch. BS w Jarosławiu
Bank Spółdzielczy w Jarosławiu jest zaliczany do czołówki najbardziej efektywnych i bezpiecznych banków spółdzielczych. W tym roku do konkursu NDP zgłosił: Tradycyjne i nowoczesne usługi finansowe dopasowane do potrzeb klienta.

Bank Spółdzielczy w Jarosławiu prowadzi działalność od 1909 r. a więc już 114 lat. Należy do największych, najbardziej efektywnych i bezpiecznych banków spółdzielczych.

Świetne wyniki

Wskaźniki oceniające efektywność działania i jakość aktywów w BS Jarosław są znacznie lepsze niż średnie w tym sektorze. Za rok ubiegły wskaźnik: koszty/dochody (C/I) w BS Jarosław wynosił 34, a średnio w bankach 53, wskaźnik zwrotu z aktywów (ROA) odpowiednio 1.68 i 0,56, a wskaźnik kredytów zagrożonych to 3,95% przy średnim w bankach 4,80%.

O pozycji BS w Jarosławiu świadczą m.in. prestiżowe nagrody i wyróżnienia w tym: tytuł Super Lidera i 3 tytuły Lidera Zrzeszenia BPS, 3 tytuły Gepard Biznesu, pierwsze miejsca w rankingach Rzeczpospolitej i Gazety Bankowej w kategorii Najlepsze Banki Spółdzielcze, 10-krotny tytuł Lider Regionu i wiele innych.

13 placówek i tysiące klientów

Centrala BS Jarosław i 13 placówek znajduje się na Podkarpaciu, w tym w Rzeszowie i Jarosławiu. Bank obsługuje osoby fizyczne, samorządy, firmy, spółdzielnie i organizacje. Bank prowadzi kilkadziesiąt tysięcy rachunków bieżących złotowych i walutowych. Posiada gęstą sieć bankomatów i wpłatomatów. Obsługa kasowa jest tu tańsza niż w bankach komercyjnych. W ofercie banku są ubezpieczenia, leasing i faktoring, a także produkty, których nie mają niektóre banki komercyjne np. bezpieczny kredyt mieszkaniowy 2%, kredyty dla rolników z dopłatami ARiMR.

Baza depozytowa w tym Banku jest zdywersyfikowana. Środki na rachunkach posiada kilkadziesiąt tysięcy klientów, a lokaty terminowe kilka tysięcy klientów detalicznych i instytucjonalnych.

W ramach bankowości internetowej Bank oferuje dostęp do E-Urzędu, czyli usług administracji państwowej i samorządowej w tym: Profil Zaufany, mObywatel, (Wnioski 500 Plus, Wnioski Dobry Start), e-Urząd Skarbowy, Profil na PUE ZUS, (Tarcza finansowa PFR 2.0).

W ramach płatności mobilnych oferujemy wykonywanie transakcji, sprawdzanie salda, i płacenie przy użyciu telefonu, zegarka, opaski w tym usługi: Blik, Xiaomi Pay, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay.

Atuty tego banku

Zaletami Banku Spółdzielczego w Jarosławiu, które szczególnie cenią klienci, są:

  • szybkość podejmowania decyzji,
  • możliwość negocjacji warunków zawieranych umów,
  • oferta dopasowana do ich potrzeb,
  • często tańsze produkty.

Ponadto, oprócz podstawowej biznesowej działalności BS Jarosław wspiera również w formie dotacji działalność miejscowych organizacji charytatywnych, kulturalnych i sportowych działających na rzecz środowisk lokalnych, a także przedsięwzięcia samorządów w tym zakresie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24