Bilard. W Lutczy rządziły miejscowe Sokoły

Zawodnicy Sokoła zajęli wszystkie miejsca na podium.
Zawodnicy Sokoła zajęli wszystkie miejsca na podium. archiwum
Paweł Pitera i Paweł Szopa zdobyli w podrzeszowskiej Lutczy złote medale Mistrzostw Polski Juniorów w karambol. Zawodnicy miejscowego Sokoła zajęli wszystkie miejsca na podium.

W sali Zespołu Szkół w Lutczy Pitera zdobył tytuł w odmianie gra otwarta. Szopa okazał się najlepszy w trzy bandy. Oprócz tytułów i pucharów juniorzy z Lutczy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez PZBil i Wójta Gminy Niebylec, Zbigniewa Koraba. Nagrody i puchary wręczył Antoni Baszak, dyrektor ZS w Lutczy Pan. Zawody zorganizował i poprowadził Franciszek Stawarz, wieloletni opiekun sekcji karambolu w Lutczy i Gwoźnicy.

Wyniki: gra otwarta, 1. Pitera, 2. Paweł Stawarz, 3. Szopa, Grzegorz Misiur (wszyscy UKS Sokół Lutcza); trzy bandy, 1. Szopa, 2. Grzegorz Misiur, 3. Paweł Stawarz, Pitera (wszyscy Sokół).