Budowa apartamentowców nad zalewem już trwa

Artykuł sponsorowany
Za kilkanaście miesięcy gotowe będą nowoczesne apartamentowce budowane w rejonie zalewu, od strony ul. Kwiatkowskiego. DevelopRes buduje w nich prawie 300 mieszkań.

„Tarasy Nad Zalewem” to kompleks, który będzie się składać z sześciu apartamentowców. – Najbliżej zalewu powstaną cztery budynki i z nich będzie się rozpościerać widok na rzekę. Każdy będzie miał po sześć kondygnacji. Od strony ul. Kwiatkowskiego zaplanowaliśmy dwa bloki wysokie na 12 kondygnacji. Łącznie powstanie tutaj prawie 300 mieszkań – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

Powierzchnia mieszkań zacznie się od około 30 metrów kwadratowych. Największe apartamenty maja mieć nawet 100 metrów kwadratowych powierzchni. Oddanie budynków do użytku zaplanowano na połowę 2021 roku. Budowa mieszkań zbiegła się z dużą inwestycją, jaką na zalewie prowadzi Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie. Jej celem jest odmulenie koryta rzeki na odcinku między Lisią Górą a zaporą. Dzięki temu zalew odzyska swoje walory rekreacyjne, co z pewnością podniesie atrakcyjność tej okolicy.

Dodaj ogłoszenie