CLJ U-17: Pierwsza wygrana Karpat Krosno. Stal Mielec bez punktu

luci
Karpaty przegrywały w Krakowie 0:2, ale dzięki świetnej drugiej połowie pokonali rywala 4:2.

BKS Lublin – Stal Mielec 2:1 (1:0)

Bramka Piotrowski 35, Kobus 75 - Kramarz 75.

Stal: Szczepański – P. Witek, Halwa (75 Celmer), Kron, Kozłowski (80 Gdowik), W. Mazur (60 Kramarz), Duszkiewicz, Ciemierkiewicz (65 Chmielowski), Parkosz (40 Kiełbasa), M. Sikora, D’Apollonio. Trener Grzegorz Krukowski.

Mielczanie zagrali bardzo słabą pierwszą połowę, co kosztowało ich utratę gola. Po zmianie stron goście spisywali się już lepiej, ale długo nie mogli wstrzelić się w bramkę rywala. Udało się to dopiero pięć minut przed końcem Kramarzowi. Niestety gospodarze szybko odpowiedzieli. – Wyjechaliśmy o 7 rano z Mielca, to mogła być jedna z przyczyn porażki – powiedział Grzegorz Krukowski, który poprowadził zespół w zastępstwie za chorego Przemysława Paprockiego.

AP 21 Kraków – Karpaty Krosno 2:4 (2:1)

Bramki Bierówka 3, Wojtaszek 19 - Lewiński 26, 80, Zaradzki 61, Bujak 77.

Karpaty: Kandefer – Kielar (40 Kowal), Dziura (65 Gruba), Bujak, Wiśniewski (40 Maścibrzuch), Prętnik, Stasz (60 Zaradzki), Knap (70 Rec), Majka (40 Wilk), Czelny, Lewiński. Trener Marcin Włodarski.

Krośnianie odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, choć początek meczu nie był optymistyczny. Gospodarze prowadzili 2:0, a w bramce szalał Kuba Dudka wypożyczony do AP 21 z... Karpat. - Po przerwie zagraliśmy vabank. Ustawiliśmy się ofensywnie i opłaciło się – mówi Marcin Włodarski.

POZOSTAŁE WYNIKI: Cracovia – Motor Lublin 1:0, Juventa Starachowice – Korona Kielce 0:0.