Derbowe zwycięstwo Juvenii Rzeszów nad Orłem Przeworsk

Grzegorz Kostka
Orzeł (czerwone koszulki) przegrał derbowy pojedynek z Juvenią
Orzeł (czerwone koszulki) przegrał derbowy pojedynek z Juvenią Grzegorz Kostka
Szczypiorniści Juvenii Rzeszów po bardzo emocjonującym meczu, pokonali w Przeworsku miejscowego Orła w II ligowych derbach Podkarpacia.

Po pierwszych wyrównanych minutach, gospodarze osiągnęli lekka przewagę prowadząc w 8 minucie 6-3, jednak Juvenia nie odpuściła i po chwili doprowadziła do wyrównania po 7.

Po następnym wyrównanym okresie miejscowi znów odskoczyli na cztery gole prowadząc w 21 min. 14-10 i stanęli, tracąc pięć goli z rzędu.

W drugiej połowie obie drużyny zaczęły lepiej grać w obronie. Orzeł stopniowo zyskiwał przewagę, która rosła do 50 minuty, kiedy to gospodarze prowadzili 29-23.

W tym momencie miejscowi chyba myśleli, że mecz jest już wygrany i za bardzo się rozluźnili. Efektem od stanu 31-25 stracone 8 bramek z rzędu. W tym czasie Juvenii wychodziło w ataku wszystko, zaś Orzeł marnował okazję za okazją do zdobycia bramki.

SPR ORZEŁ PRZEWORSK - JUVENIA RZESZÓW 31-33 (17-18)
Relacja ze składami i po meczowe wypowiedzi w poniedziałkowym Stadionie.