NOWINY24

  Polecamy Twojej uwadze

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  Polecamy Twojej uwadze

  • Studniówka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie
  • Kod pocztowy Przemyśla, jaki napis jest w herbie Przemyśla? Sprawdź jak dobrze znasz Przemyśl
  • Tak rozmawiają policjanci. Znasz ich slang? [QUIZ]

  Diler narkotyków z Dębicy złapany. Grozi mu 10 lat więzienia...

  Diler narkotyków z Dębicy złapany. Grozi mu 10 lat więzienia

  BB

  Nowiny

  Nowiny

  Diler narkotyków z Dębicy złapany. Grozi mu 10 lat więzienia

  ©Krzysztof Kapica

  Do 10 lat więzienia grozi 34-letniemu mieszkańcowi Dębicy, który sprzedawał amfetaminę. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Dębicy został tymczasowo aresztowany.
  Diler narkotyków z Dębicy złapany. Grozi mu 10 lat więzienia

  ©Krzysztof Kapica

  Początkiem listopada policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy, zauważyli dwóch podejrzanie zachowujących się młodych mężczyzn. Wchodzili do klatki jednego z bloków mieszkalnych, położonego w centrum Dębicy. Mężczyźni, jak się później okazało, to 20-letni Dawid N. i 24-letni Dominik Ś. Mieli przy sobie narkotyki – amfetaminę. Zostali przesłuchani i przyznali się do przedstawionych im zarzutów. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  Na tym jednak nie koniec. Policjanci przeszukali jeszcze jedno mieszkanie – 34-letniego Przemysława K. Tam odnaleźli 784,13 gram amfetaminy. Przesłuchany w charakterze podejrzanego 34-latek przyznał się jedynie do posiadania zabezpieczonych w trakcie przeszukania substancji psychotropowych. Zaprzeczył natomiast, że znał Dominika Ś. i sprzedawał mu kiedykolwiek narkotyki.

  Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Dębicy. Przemysławowi K. przedstawiła zarzut posiadania amfetaminy oraz jej dziewięciokrotną sprzedaż za łączną kwotę 810 złotych.

  Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Dębicy wobec podejrzanego Przemysława K. zastosował tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy.

  Za zarzucane przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia.  ZOBACZ TEŻ: 4,5 kg narkotyków o wartości 140 tys. zł zabezpieczyli brzozowscy policjanci. Wśród nich marihuana i dopalacze

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo