Fogo Futsal Ekstraklasa. Eurobus Przemyśl bez szans w Lubawie. Trzynaście bramek Constractu Lubawa

Przemyślanie nie mieli nic do powiedzenia w Lubawie.
Przemyślanie nie mieli nic do powiedzenia w Lubawie. Eurobus Przemyśl
Eurobus do Lubawy pojechał powalczyć na tyle ile się da. Niespodzianki nie było aktualny Mistrz Polski nie dał szans przemyślanom.

Miejscowi worek z bramkami otworzyli dość szybko, bo już w drugiej minucie. Grając szybko i kombinacyjnie gospodarze do przerwy zdobyli sześć goli, a miejscowi kibice za pewne zastanawiali się czy padnie wynik dwucyfrowy. Po przerwie ekipa z Lubawy dość szybko strzeliła kolejne dwa gole, po czym delikatnie zwolniła na chwilę tempo. Niestety w 36 minucie Eurobus nie dał rady wybronić się przed kolejna akcją gospodarzy i Oskar Dmochewicz zdobył dziesiątą bramkę. W kolejnych minutach miejscowi poszli za ciosem i postrzelali następne bramki. Ostatecznie zatrzymali się na trzynastu trafieniach.

Constract Lubawa - Eurobus Przemyśl 13:0 (6:0)

Bramki: 1:0 Dasa 2, 2:0 Raszkowski 5, 3:0 Kriezel 10, 4:0 Ferreira 11, 5:0 Raszkowski 15, 6:0 Grubalski 19, 7:0 E. Kiełbasa 22-sam. 8:0 Claudinho 27, 9:0 Ferreira 33, 10:0 Dmochewicz 36, 11:0 Dmochewicz 36, 12:0 Silva 37, 13:0 Silva 37

Constract: Zadroga - Gonzales, Ferreira ż, Dosa, Mrowiec, Grubalski, Adriano, Claudinho ż, Raszkowski, Dmochewicz, Kaniewski. Silva, Kriezel. Trener Dawid Grubalski.

Eurobus: Kuźma, Koltok – Wielgosz, Zanko ż, Porras, Bała, Wanat, Neme, E. Kiełbasa, Sarzyński, Rudnicki, Pawlak, Valihura. Trener Robert Kurosz.