Fogo Futsal Ekstraklasa. Eurobus Przemyśl z Warszawy wraca bez punktów

Eurobus Przemyśl (czerwone stroje) z Warszawy wraca bez punktów
Eurobus Przemyśl (czerwone stroje) z Warszawy wraca bez punktów Grzegorz Gajdzik
Eurobus Przemyśl do Warszawy pojechał powalczyć o drugie wyjazdowe zwycięstwo. Cóż z tego, że przemyślanie oddali więcej strzałów, egzekwowali więcej rzutów rożnych, jak w najważniejszej statystyce, czyli strzelonych bramkach minimalnie lepsi byli miejscowi.

Tym razem przemyska ekipa nie strzeliła bramki w pierwszych minutach gry, ale za to grała bardzo uważnie w obronie. Niestety nie udało się do końca pierwszej połowy zachować czystego konta. Tuż przed przerwą chwila nieuwagi kosztowała przemyślan stratę dwóch bramek i zdecydowanie trudniejsze zadanie w drugiej połowie.

Po zmianie stron przemyślanie ruszyli do ataku, jednak większość ich strzałów była blokowana przez zespół gospodarzy. W końcu w 29 minucie po strzale Grygoriy Zanko piłka wylądowała w siatce miejscowych. Na pięć minut przed końcem goście stanęli przed szansą na wyrównanie. Mateusz Wanat egzekwował przedłużony rzut karny i na tablicy wyników pojawił się wynik remisowy. Niestety dosłownie kilka sekund później gapiostwo w obronie przemyślan, wykorzystali goście, ponownie obejmując prowadzenie.
W końcowych fragmentach meczu nasz zespół postawił wszystko na jedną kartę, niestety nie udało się zdobyć trzeciej bramki i zdobyć choćby jednego punktu.

UW Darkomp Wilanów - Eurobus Przemyśl 3:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Zmiivskyi 18, 2:0 Diakite 20, 2:1 Zanko 29, 2:2 Wanat 35, 3:2 Diakite 36

Darkomp: Mianowicz, Wasożnik – Lifanov, Panasenko, Diakite, Papakostas, Och, Wankiewicz, Wielgat ż, Zmiivskyi Trener Maciej Karczyński

Eurobus: Kuźma, Koltok – Wielgosz, Neme, Demski, E. Kiełbasa, Sarzyński, Zanko, Bała, Rudnicki, Porras, Wanat, Pawlak. Trener Robert Kurosz.