Fogo Futsal Ekstraklasa. Red Dragons Pniewy minimalnie lepszy od Eurobusu Przemyśl

Eurobus Przemyśl z Pniew wraca bez punktów.
Eurobus Przemyśl z Pniew wraca bez punktów. Eurous Przemyśl
To był prawdziwy horror, losy meczu ważyły się do ostatnich sekund pojedynku.

Początek meczu był bardzo wyrównany. Po pięciu minutach notowano remis po jeden. Końcowe minuty pierwszej odsłony przyniosły sporo emocji. Wpierw dwie bramki zdobyli gospodarze, na co szybko odpowiedział Eurobus trafieniem Tubau. Przyjezdni tuż przed przerwą mogli wyrównać, lecz nie wykorzystali przedłużonego rzutu karnego. Szybki gol po przerwie wyrównał stan pojedynku. Miejscowi odpowiedzieli dwoma trafieniami i ponownie mieli dwa gole przewagi. Goście wycofali bramkarza, co przyniosło im bramkę kontaktową autorstwa Fernandesa. Przemyślanie próbowali jeszcze kilka razy strzałów na bramkę miejscowych, niestety dla naszej drużyny bramkarz Czerwonych Smoków nie dał się już zaskoczyć.

Red Dragon Pniewy - Eurobus Przemyśl 5:4 (3:2)

Bramki: 1:0 Kostecki 2, 1:1 Machado 5, 2:1 Romero 16, 3:1 Skrzypek 19, 3:2 Tubau 19, 3:3 Bruninho 24, 4:3 Krajewski 26, 5:3 Kostecki 34, 5:4 Fernandes 37

Red Dragons: Szarata, Błaszczyk - Krajewski ż, Gładyszewski, Błaszyk ż, Romero, Kubiak, Klatkiewicz, Kostecki, Skrzypek ż, Hoły, SIudy, Oliwier. Trener Łukasz Frajtag.

Eurobus: Kuźma, Koltok – Machado ż, Bruninho, Tubau, Fernandes, E. Kiełbasa, A. Kiełbasa, Bondar, Zanko, Rudnicki, Demski,
Lebedev, Pawlak. Trener Adriano Ribeiro.