Fortuna 1liga. Stal Rzeszów podejmuje ŁKS Łódź. Na ten mecz nie warto się spóźnić

Na mecze Stali Rzeszów przychodzi coraz więcej kibiców.
Na mecze Stali Rzeszów przychodzi coraz więcej kibiców. pawel dubiel / polska press
Stal Rzeszów podejmie w niedzielę ŁKS Łódź w meczu 6. kolejki. Początek o godzinie 12.40. Niewykluczone, że pęknie kolejny rekord frekwencji w tym sezonie.

Rzeszowianie, którzy są w połowie stawki 1 ligi, ostatnio skaczą po tabeli. Pokonali 1:0 szesnastego Górnika Łęczna, potem był trzeci Ruch Chorzów (2:3), a wczoraj ostatnia Chojniczanka (ten mecz zakończył się po oddaniu strony do druku). Łódzki KS to wicelider i jeden z najtrudniejszych, a może najtrudniejszy rywal, z którym Stali przyszło rywalizować w sezonie. Drużyna trenera Kazimierza Moskala zanotowała w pierwszej kolejce falstart, przegrywając u siebie z GKS-em Katowice, ale szybko wyciągnęła wnioski z porażki i w czterech kolejnych meczach odniosła cztery zwycięstwa. Ostatnie z Puszczą Niepołomice. ŁKS wygrał 2:0, a wynik meczu ustalono już w 7. minucie.

Nie pierwszy raz łodzianie strzelili gole tak szybko. W Głogowie 2:0 prowadzili po kwadransie. Stal zresztą też lubi szybko zdobywać bramki, więc na to spotkanie nie warto się spóźnić. Klub zresztą tradycyjnie apeluje, by na stadion przyjść nieco wcześniej. Warto ten apel wziąć do serca. Na ostatnim meczu Stali z Ruchem było 5102 widzów, a spotkanie odbywało się w mało atrakcyjny poniedziałek. Tym razem mecz będzie w niedzielę i to o godz. 12.40. Z pewnością na Podkarpacie przyjedzie spora grupa fanów z Łodzi. Kibice ŁKS-u są z tego zresztą znani.

Warto na mecz zabrać dzieci, bo za główną trybuną stanie FlyPark z dmuchańcami i innymi atrakcjami.