Futsal. Eurobus Przemyśl wygrał w Gliwicach z Sośnicą. Koncertowa gra przemyślan

Eurobus Przemyśl (czarne stroje) wysoko wygrał w Gliwicach.
Eurobus Przemyśl (czarne stroje) wysoko wygrał w Gliwicach. Eurobus Przemyśl
Eurobus Przemyśl koncertowo zagrał w Gliwicach i wygrał po raz pierwszy na wyjeździe, imponując skutecznością.

Pierwsza połowa nie zapowiadała aż tak wysokiego zwycięstwa przemyślan, co prawda już w 4 minucie Neme otworzył wynik meczu. Gospodarze dziesięć minut później odpowiedzieli trafieniem Dury, doprowadzając do remisu. W końcówce pierwszej połowy nasz zespół zdobył dwa gole w odstępie kilkunastu sekund. Druga połowa rozpoczęła się od trafienia Zanko. Od tego momentu Eurobus zaczął koncert skuteczności. Dwie minuty po trafieniu Zanko, do siatki trafił Kamil Bała, chwilę później gola zdobył Vitinho, a Barański trafił do własnej bramki. Dzieła zniszczenia miejscowych dopełnił Mateusz Wanat, ustalając wynik meczu.

Sośnica Gliwice - Eurobus Przemyśl 1:8 (1:3)

Bramki: 0:1 Neme 4, 1:1 Dura 14, 1:2 Valihura 16, 1:3 Wanat 17, 1:4 Zanko 26, 1:5 Bała 28, 1:6 Vitinho 31, 1:7 Barańsk 34-samob., 1:8 Wanat 35.

Sośnica: Bednarczyk, Górka - Kiełpiński, Hyży, Barański, Dura ż, Muszyński, Rakowiecki, Kaczmarczyk, Sudra, Mizera, Podobiński, Tkacz, Szczurek ż. Trener Łukasz Kujawa.

Eurobus: Koltok, Piela – Zanko, Bała ż, Kiełbasa, Wanat, Neme, Demski, Sarzyński, Rudnicki, Pawlak, Valihura, Vitinho ż, Lebed. Trener Robert Kurosz