Futsalowy Puchar Polski. Tylko Sympatyczni Nisko grają dalej

Sympatyczni Nisko zagrają w kolejnej rundzie Pucharu Polski.
Sympatyczni Nisko zagrają w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Grzegorz Kostka
Pierwsza runda Futsal Pucharu Polski nie była zbyt udana dla drużyn z Podkarpacia. Do kolejnej rundy awansowała tylko ekipa Sympatycznych Nisko.

Na tym etapie rozgrywek rywalizowały drużyny z 2 ligi oraz ekipy wyłonione w wojewódzkich eliminacjach. Tech-Projekt Jarosław swój mecz rozgrywał w Kazimierzy Wielkiej i mimo ambitnej postawy przegrał 4:1. Jedyną bramkę zdobył Bogacz. FC Łańcut wybrał się do Lublina i stracił siedem bramek, strzelając cztery. W meczu dwóch podkarpackich drużyn. Zwycięzca eliminacji wojewódzkich Sympatyczni Nisko rozbili KF Stal Mielec. Pierwsza połowa nie wskazywała na wysokie zwycięstwo ekipy z Niska. Sympatyczni po przerwie zdobyli siedem bramek i w nagrodę zagrają w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

KKF Kazimierza Wielka – Tech-Projekt Jarosław 4:1 (2:0)

Bramka dla Tech-Projekt: Bogacz

Sympatyczni Nisko – KF Stal Mielec 8:1 (1:0)

Bramki: Cupak 18, Sobiło 29, Tofil 27, 39, Cichoń 24, Pchełka 29, Urbanik 25, 34 – Dopart 34

Żubry Lublin – FC Łańcut 7:4 (4:2)

Bramki dla FC Łańcut: Nowak dwie, Buda, Dusiło.