MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gas Trading: paliwa najwyższej jakości [LIDER REGIONU 2020]

l
Stanisław Leski: Gas Trading Podkarpacie zatrudnia specjalistów zapewniających klientom obsługę na najwyższym poziomie
Stanisław Leski: Gas Trading Podkarpacie zatrudnia specjalistów zapewniających klientom obsługę na najwyższym poziomie Archiwum Gas Trading
Firma w 2020 roku otrzymała tytuł LIDER REGIONU w kategorii DYSTRYBUCJA za spedycję ekopaliw.

Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o. w Dębicy należy do grupy kapitałowej PGNiG. Dysponuje własną bazą magazynową, terminalem przeładunkowym oraz bocznicą kolejową.

– Działamy na rynku już ponad 20 lat i do tej pory zorganizowaliśmy sieć transportową i dystrybucyjną co pozwala nam jako jednemu z niewielu tej branży na Podkarpaciu, oferować kompleksową obsługę klientów z pełną gamą produktów. Zaliczamy się do grupy kilkunastu średnich firm tej branży w Polsce - tłumaczy Stanisław Leski, prezes spółki. Spełniamy też wszelkie uregulowania formalno-prawne i techniczno-organizacyjne oraz wymogi prawa polskiego i unijnego dla tego typu profilu działalności - zapewnia prezes Stanisław Leski.

Czym wyróżnia się Gas Trading Podkarpacie na rynku?

Od samego początku działalności Gas Trading Podkarpacie stawia na najwyższą jakość oferowanych paliw, kładąc nacisk aby kupowany gaz pochodził z dobrych i pewnych źródeł. Mieszanki oferowane przez firmę dla stacji paliw są wysokopropanowe, co wpływa na dłuższą żywotność przydomowych instalacji gazowych i silników samochodowych.

Spółka dostarcza gaz płynny „luzem” do stacji autogazu oraz do celów grzewczych. Oferuje pełną paletę paliwa gazowego w butlach napełnianych we własnej rozlewni – składzie podatkowym w Dębicy. Na terenie naszej spółki utworzyliśmy magazyn zbiorników znanej na rynku polskim firmy CHEMET dzięki czemu klienci mogą od ręki kupić u nas zbiornik przydomowy.

Gas Trading Podkarpacie zatrudnia zgrany i doświadczony zespół specjalistów, zapewniających klientom obsługę na najwyższym poziomie - dodaje prezes Stanisław Leski. - Dowodem naszego profesjonalizmu, odpowiedzialności, rzetelności i wysokiej klasy świadczonych usług są wyróżnienia i nagrody, przyznawane Gas Trading Podkarpacie. Są to m.in.: Przedsiębiorstwo Fair play, uzyskiwany kilka lat z rzędu tytuł „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego”, „Lider Regionu Województwa Podkarpackiego” w kategorii „Dystrybucja Gazu Płynnego”- czy Laur Społecznego Zaufania - wylicza z dumą prezes Stanisław Leski.

Dbają m.in. o czyste powietrze

Firma dostarcza do ponad stu stacji paliw autogaz, który jest dokładnie badany i spełnia najwyższe normy jakościowe. Pochodzi on od rzetelnych dostawców z którymi Gas Trading Podkarpacie współpracuje od 20 lat. Dostarcza też butle do napędu wózków widłowych oraz celów grzewczych do ponad 200 firm, a także dla odbiorców prywatnych.

Firma uczestniczy w programach walki ze smogiem realizowanych przez samorządy, oferując dla nich kompletne instalacje grzewcze wraz z fachową obsługą i doradztwem. Dla wygody klientów na terenie spółki działa stacja paliw LPG i elektrownia fotowoltaiczna (2 instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy 64 kW). Wytworzoną energię elektryczną spółka zużywa na potrzeby własne, a nadwyżki sprzedaje do sieci ogólnopolskiej.

Gas Trading Podkarpacie od wielu lat wspiera lokalne inicjatywy, organizuje ćwiczenia aplikacyjne z udziałem straży pożarnej w Dębicy, jest lokalnym mecenasem kultury i sztuki. Charytatywnie wspiera niepełnosprawne dzieci z zespołu szkół specjalnych, propaguje sport i wspiera jeden z najstarszych klubów sportowych w Polsce – Wisłokę Dębica.

Gas Trading: paliwa najwyższej jakości [LIDER REGIONU 2020]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24