Hokej, PHL. Zespół Ciarko STS Sanok nie sprostał na swoim lodowisku drużynie JKH GKS Jastrzębie [RELACJA, ZDJĘCIA]

Hokeiści Ciarko STS Sanok przegrali u siebie 1:6 z zespołem z Jastrzębia
Hokeiści Ciarko STS Sanok przegrali u siebie 1:6 z zespołem z Jastrzębia Tomasz Sowa
Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie okazali się za mocni dla Ciarko STS Sanok.

Zespół Ciarko STS Sanok na pewno nie był faworytem starcia z JKS GKS-em Jastrzębie. Dodatkowo morale w drużynie trenera Marka Ziętary po piątkowej porażce w Toruniu też nie były najlepsze.

W pierwszej tercji goście rzeczywiście wyszli na prowadzenie, ale hokeiści Ciarko odpowiedzieli trafieniem Kameneu i teoretycznie wszystko jeszcze było możliwe. Druga tercja to już jednak popis zdobywców Superpucharu Polski, którzy strzelili trzy gole, a gospodarze nie potrafili odpowiedzieć żadnym.

Swoją pewną wygraną jastrzębianie przypieczętowali w ostatniej odsłonie meczu zdobywają gola na 6:1.

Ciarko STS Sanok - JKH GKS Jastrzębie 1:6

Tercje: 1:2, 0:3, 0:1.

Bramki: 0:1 Kasperlik 6 (asysty: Sawicki, Bryk), 0:2 Wałęga 8 (Sołtys, Paś), 1:2 Kameneu 16-w przewadze (Sihvonen, Viikila), 1:3 Sawicki 25-w przewadze (Urbanowicz, Zackary), 1:4 Urbanowicz 27 (Hovorka, Klimicek), 1:5 Hovorka 30-w przewadze (Zackary), 1:6 Jarosz 43 (Nalewajka, Horzelski).

Kary: 8-6.

Ciarko: Spesny, Wojciechowski - Demkowicz, Biłas, Bielec, Wilusz, Biały - Olearczyk, Rąpała, Filipek, Witan, Bukowski - Kameneu, Piippo, Dobosz, Viikila, Sihvonen - Florczak, Glazer, Fus, Gnida, Skokan. Trener Marek Ziętara.