Igloopol Dębica lepszy od Żurawianki Żurawica

Sławomir Oskarbski
W tej sytuacji najwyżej wyskoczył Kamil Janasiewicz i głową zdobył zwycięskiego gola. Sławomir Oskarbski
W pierwszej, wyrównanej połowie najbliżsi zdobycia goli byli Mariusz Olcha, który z 12 metrów trafił wprost w Grzegorza Flaszę, oraz Przemysław Dzięgiel, po którego strzale piłka odbiła się od obu słupków i wyszła w pole.

Tuż po przerwie goście nie upilnowali Kamila Janasiewicza, który bez problemów wykończył kornera bitego przez Pawła Micka.

Niespełna kwadrans później powinno być 2-0, ale strzał Micka z linii bramkowej wybił Bartłomiej Klepacki, a Sebastian Pisarek nie wiedzieć czemu spudłował przy dobitce z 5 metrów.

Przyjezdni najbliżsi wyrównania byli w 71 minucie, kiedy Damian Socha wybronił strzał Łukasza Tyrawskiego.

IGLOOPOL DĘBICA - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 1-0 (0-0)
1-0 Janasiewicz (48, głową po rogu Micka)

IGLOOPOL: Flasza - Brzostowski, Długosz, Socha, Machnik - Micek, Janasiewicz (79. Więcek), Sujdak, Chmura (46. Filipek) - Pisarek (87. Kapujst), Dzięgiel.

ŻURAWIANKA: Cisek - Klepacki, Mach, M. Bąk, Gorczyca - Tyrawski, Gręda (80. Duński), Ł. Bąk, Gawłowski - M. Olcha, Gierczak (67. R. Olcha).

SĘDZIOWALI Paweł Mokrzycki oraz Krzysztof Bomba i Jakub Redwan (Mielec). ŻÓŁTE KARTKI: Janasiewicz - M. Bąk, M. Olcha. WIDZÓW 350.