Izolator II Boguchwała awansował do klasy O

Paweł Kubicz
Zawodnicy Izolatora II Boguvchwała cieszą się z awansu do klasy O
Zawodnicy Izolatora II Boguvchwała cieszą się z awansu do klasy O Paweł Kubicz
Izolator II Boguchwała w doliczonym czasie gry w meczu przeciwko Bratkowi Bratkowice zapewnił sobie awans do klasy O. Złotą bramkę na wage remisu i zaraze awansu w 92 minucie zdobył Woźniak.

Bratek Bratkowice na jesień przegrał w Boguchwale 3-2 i teraz aby myśleć o minięciu Izolatora II Boguchwała musiał mecz wygrać minimum jedną bramką. Wszystko szło zgodnie z planem bo w 54 minucie gola po błędzie obrońcy zdobył Marcin Hejnig. Kolejne szanse na podwyższenie miał Czaja (grożny strzał z 16 metrów) oraz Rafał Łoboda.

- Gramy swoje, jak macie gorące głowy to zmoczyć je w wodzie, mieliśmy jedną akcję, zaraz będą kolejne, coś musi wejść - krzyczał na kolegów Szydełko po kolejnej zółtej kartce dla Izolatora. Wykrakał bo w samej końcówce Woźniak strzałem w okienko dał awans swojej drużynie.