Jarosław Kaczyński w Jaśle [FOTO, WIDEO]

  Jarosław Kaczyński w Jaśle [FOTO, WIDEO]

  Grzegorz Michalski

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  1/15
  przejdź do galerii

  Jarosław Kaczyński spotkał się z wyborcami w Jaśle.
  Prezes Prawa i Sprawiedliwości w ramach kampanii wyborczej odwiedził Jasło.

  – Obecna władza nie ma planu, żeby kraj się rozwijał – podkreślał Kaczyński. Spotkanie w jasielskim „Kolejarzu” zorganizowali jasielscy kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych. Już na pół godziny przed spotkaniem sala była wypełniona sympatykami największej opozycyjnej partii w polskim sejmie.

  – Jestem wdzięczny, że prezes Kaczyński przyjął moje osobiste zaproszenie na to spotkanie – rozpoczął spotkanie Witold Lechowski, szef jasielskiego klubu PiS.
  Jarosław Kaczyński podczas jasielskiego spotkania prezentował punkty programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. - Te wybory, które są przed nami są wyjątkowo ważne. Mamy za sobą 8 lat wyjątkowo złych rządów – zaczął Kaczyński. Podkreślał, że Polska po przeszło 25 latach mogła być znacznie zamożniejsza i bardziej szczęśliwsza.

  - Tylko dwa razy próbowano ją zmienić: raz za czasów rządów Jana Olszewskiego, drugi przez dwa lata za trudnych rządów Prawa i Sprawiedliwości. Jest szansa na zmianę. Ci którzy rządzili od 2007 roku uznali, że wszelkiego rodzaju plany ambicję nie mają sensu, że władza powinna być bierna – przemawiał prezes PiS-u. Tłumaczył, że demokracja polega na tym, że władza jest dla ludzi, państwo jest sługą obywateli, ma służyć wspólnocie.

  - Budowano źle: dwa razy za drogo i do tego zrujnowano polskich przedsiębiorców. W każdej dziedzinie życia mamy nadużycia, mamy sytuację głębokiej niesprawiedliwości. Czy Polacy są równi wobec prawa? Jeżeli mówię o reformie sądów i o konieczności ich reformy, to wszędzie dostaje brawa – podkreślał Kaczyński. Na zakończenie dodał, że Polska ma szansę rozwijać się dużo szybciej niż dotychczas.

  Jasielskie spotkanie było również okazją do prezentacji przez Prezesa PiS-u kandydatów z terenu jasielszczyzny, którzy startują w wyborach do parlamentu. Jutro Jarosław Kaczyński zagości w Straszęcinie k. Sanoka.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (31)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (31) forum.nowiny24.pl

  WYBORY
  PARLAMENTARNE 2015

  Zobacz listę kandydatów startujących w wyborach

  • sejm
  • senat

  Przejdź do:

  Przejdź do:

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Świeć Się! Trwa głosowanie finałowe.

  Świeć Się! Trwa głosowanie finałowe.

  Zobacz, gdzie dobrze zjeść w Rzeszowie

  Zobacz, gdzie dobrze zjeść w Rzeszowie

  Weź udział w loterii Nowin i wygraj mieszkanie!

  Weź udział w loterii Nowin i wygraj mieszkanie!