Jarosław Kaczyński w Jaśle [FOTO, WIDEO]

Grzegorz MichalskiZaktualizowano 
Jarosław Kaczyński spotkał się z wyborcami w Jaśle.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości w ramach kampanii wyborczej odwiedził Jasło.

– Obecna władza nie ma planu, żeby kraj się rozwijał – podkreślał Kaczyński. Spotkanie w jasielskim „Kolejarzu” zorganizowali jasielscy kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych. Już na pół godziny przed spotkaniem sala była wypełniona sympatykami największej opozycyjnej partii w polskim sejmie.

– Jestem wdzięczny, że prezes Kaczyński przyjął moje osobiste zaproszenie na to spotkanie – rozpoczął spotkanie Witold Lechowski, szef jasielskiego klubu PiS. Jarosław Kaczyński podczas jasielskiego spotkania prezentował punkty programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. - Te wybory, które są przed nami są wyjątkowo ważne. Mamy za sobą 8 lat wyjątkowo złych rządów – zaczął Kaczyński. Podkreślał, że Polska po przeszło 25 latach mogła być znacznie zamożniejsza i bardziej szczęśliwsza.

- Tylko dwa razy próbowano ją zmienić: raz za czasów rządów Jana Olszewskiego, drugi przez dwa lata za trudnych rządów Prawa i Sprawiedliwości. Jest szansa na zmianę. Ci którzy rządzili od 2007 roku uznali, że wszelkiego rodzaju plany ambicję nie mają sensu, że władza powinna być bierna – przemawiał prezes PiS-u. Tłumaczył, że demokracja polega na tym, że władza jest dla ludzi, państwo jest sługą obywateli, ma służyć wspólnocie.

- Budowano źle: dwa razy za drogo i do tego zrujnowano polskich przedsiębiorców. W każdej dziedzinie życia mamy nadużycia, mamy sytuację głębokiej niesprawiedliwości. Czy Polacy są równi wobec prawa? Jeżeli mówię o reformie sądów i o konieczności ich reformy, to wszędzie dostaje brawa – podkreślał Kaczyński. Na zakończenie dodał, że Polska ma szansę rozwijać się dużo szybciej niż dotychczas.

Jasielskie spotkanie było również okazją do prezentacji przez Prezesa PiS-u kandydatów z terenu jasielszczyzny, którzy startują w wyborach do parlamentu. Jutro Jarosław Kaczyński zagości w Straszęcinie k. Sanoka.

polecane: Flesz - e-papieros zagraża zdrowiu

Wideo

Materiał oryginalny: Jarosław Kaczyński w Jaśle [FOTO, WIDEO] - Nowiny

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 31

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
W dniu 07.10.2015 o 10:42, wielebny napisał:

Prezentowany bełkot karze przypuszczać,że prócz rozumu utraciłeś także zdolność poprawnej wymowy. Czyli jesteś opętany. Udaj się do dobrego egzorcysty. 

gupi

gupi

gupi

gupi

gupi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w
wielebny
W dniu 07.10.2015 o 02:58, katolik z fary napisał:

Brzeszczot co to do lustra piszesz swoje komentarze ?Urban tez w "Polityce" pisal sam listy do siebie i na te listy sobie odpowiadal.Jestes pewny ze jest to wola Boza co sie z toba stalo ?

 

Prezentowany bełkot karze przypuszczać,że prócz rozumu utraciłeś także zdolność poprawnej wymowy. Czyli jesteś opętany. Udaj się do dobrego egzorcysty.
 

k
katolik z fary
W dniu 06.10.2015 o 18:11, wielebny napisał:

Jeśli Pan Bóg chce kogoś ukarać,odbiera mu rozum. Jesteś namacalnym przykładem spełniania się woli bożej. 

Brzeszczot co to do lustra piszesz swoje komentarze ?

Urban tez w "Polityce" pisal sam listy do siebie i na te listy sobie odpowiadal.

Jestes pewny ze jest to wola Boza co sie z toba stalo ?

w
wielebny
W dniu 06.10.2015 o 14:04, katolik z fary napisał:

Na Ciebie ciulasku to tylko baty, skore drzec i solic.Rozumu nie masz to jak dyskutowac z ciemniakiem ?Uzgodniles juz z kucharka na plebani co zrobicie z waszym bachorem ty wielojebny z poprzednich parafii ?A co z tamtymi bachorami co zostawiles kucharkom w poprzednich parafiach ?Jakos mi sie nie znudzilo i Pan Bog mi blogoslawi w przeciwienstwie do ciebie synu Szatana i Lucyfera !

 

Jeśli Pan Bóg chce kogoś ukarać,odbiera mu rozum. Jesteś namacalnym przykładem spełniania się woli bożej.
 

k
katolik z fary
W dniu 06.10.2015 o 10:28, wielebny napisał:

Starzejesz się,stajesz się coraz mniej atrakcyjny dla Brzeszczota,więc Cię pogonił,bo znalazł młodszego. Taka jest kolej rzeczy i musisz się pogodzić z jego decyzją. Gonisz go na forum po wszystkich tematach a on nadal Cię ignoruje. Nie masz jeszcze dosyć?

Na Ciebie ciulasku to tylko baty, skore drzec i solic.

Rozumu nie masz to jak dyskutowac z ciemniakiem ?

Uzgodniles juz z kucharka na plebani co zrobicie z waszym bachorem ty wielojebny z poprzednich parafii ?

A co z tamtymi bachorami co zostawiles kucharkom w poprzednich parafiach ?

Jakos mi sie nie znudzilo i Pan Bog mi blogoslawi w przeciwienstwie do ciebie synu Szatana i Lucyfera !

w
wielebny
W dniu 06.10.2015 o 09:32, katolik z fary napisał:

Brzeszczot, wynocha ciuliku do kruchty !Nie twoja sprawa co sie dzieje w polityce.O przepraszam, zapomnialem ze tobie tam zabroniono wstepu i ogloszono cie banita w Kosciele Katolickim. No to wynocha do szamba ma plebani.

Starzejesz się,stajesz się coraz mniej atrakcyjny dla Brzeszczota,więc Cię pogonił,bo znalazł młodszego. Taka jest kolej rzeczy i musisz się pogodzić z jego decyzją. Gonisz go na forum po wszystkich tematach a on nadal Cię ignoruje. Nie masz jeszcze dosyć?

k
katolik z fary
W dniu 05.10.2015 o 13:11, Komendant OSP napisał:

Tak jak pisałem, zadnych koalicji i żadnych rządów miejszościowych. Jeżeli PiS nie bedzie w stanie samodzielnie rządzić, to powinien od razu przejść do opozycji. Żadna partia (oprócz "Korwina") nie jest własciwa (a właściwie - godna), aby wejść w koalicję z PiS-em.

Brzeszczot, wynocha ciuliku do kruchty !

Nie twoja sprawa co sie dzieje w polityce.

O przepraszam, zapomnialem ze tobie tam zabroniono wstepu i ogloszono cie banita w Kosciele Katolickim. No to wynocha do szamba ma plebani.

K
Komendant OSP
W dniu 05.10.2015 o 12:09, paul napisał:

Bez koalicji nie będzie rządzenia. Pytanie tylko,kto zechce w takiej z PiS koalicji uczestniczyć. W dniu wyborów okaże się to,co jest faktycznym poparciem dla partii Kaczyńskiego,czyli otrzymają 29 - 30 % głosów. To za mało do samodzielnego kierowania państwem.

Tak jak pisałem, zadnych koalicji i żadnych rządów miejszościowych. Jeżeli PiS nie bedzie w stanie samodzielnie rządzić, to powinien od razu przejść do opozycji. Żadna partia (oprócz "Korwina") nie jest własciwa (a właściwie - godna), aby wejść w koalicję z PiS-em.

p
paul
W dniu 05.10.2015 o 10:11, Komendant OSP napisał:

No i żadnych koalicji Panie Prezesie. W przeciwnym razie skończycie jak osiem lat temu.

 

Bez koalicji nie będzie rządzenia. Pytanie tylko,kto zechce w takiej z PiS koalicji uczestniczyć.

W dniu wyborów okaże się to,co jest faktycznym poparciem dla partii Kaczyńskiego,czyli otrzymają 29 - 30 % głosów. To za mało do samodzielnego kierowania państwem.
 

K
Komendant OSP
W dniu 05.10.2015 o 09:52, Frank napisał:

POniedziałkowy POranek, hejterzy online w pełnej gotowości. Nie trzeba im porannej kawy - słowa: PiS, Kaczyński, Macierewicz działają na nich wyjątkowo PObudzająco. Hejterzy, zmieńcie pracę, weźcie kredyt. Wyłączcie tvn, bo nabawicie się nerwicy

No i żadnych koalicji Panie Prezesie. W przeciwnym razie skończycie jak osiem lat temu.

F
Frank
W dniu 05.10.2015 o 09:40, Brzeszczot napisał:

Witamy serdecznie Pana Prezesa na naszej gościnnej narodowo-katolickiej podkarpackiej ziemi. „Prawo i Sprawiedliwość”, co prawda, ma socjalistyczny program gospodarczy i w jej szeregach są ludzie, którzy kiedyś należeli do partii (pisząc „partia”, myślę „lenin”) i z tego powodu powinni być natychmiast wyrzuceni z szeregów PiS. Jednak jest jedynym ugrupowaniem politycznym na polskiej scenie politycznej, które nie zostało założone przez byłych agentów komunistycznej bezpieki PRL. Pan dr Jarosław Kaczyński i jego poległy w zamachu smoleńskim na nieludzkiej ziemi Brat śp. dr Lech Kaczyński, to jedyni politycy, którzy nie byli agentami dawnych prosowieckich służb specjalnych PRL i ani sekundy nie należeli do sowieckiej agentury PZPR . Niestety o pozostałych partiach i tzw. „polskich politykach” nie można już tak powiedzieć. Otóż z żalem należy stwierdzić, iż jest to smutne pokłosie ustaleń zawartych w trakcie szopki zwanej „okrągłym stołem” przez komunistów z ich agentami, których ci pierwsi nazywali „konstruktywną opozycją”. Następnie poprowadzona pod ciche dyktando komunistów kapitulancka polityka w ramach tzw. „grubej kreski” wobec nich samych oraz brak dekomunizacji doprowadziło do tego, że komuniści w bezczelny i nieskrępowany sposób stawiają się teraz na równi z Wolnymi Polakami oraz w pełni korzystają z dobrodziejstw naszej jeszcze raczkującej, niedoskonałej i niestety skażonej eurobolszewizmem demokracji. Należy podkreślić, że krytyczne głosy dzisiejsi „oświeceni” komuniści i ich pachołkowie określani skrótem „TW SB”, próbują traktować, jak coś w rodzaju „dzielenia Polaków”, wywoływania „demonów przeszłości”, rozpętywania jakiejś „wojny polsko – polskiej”, lub w najgorszym przypadku mówią, że są to „wynurzenia chorych z nienawiści, sfrustrowanych «moherów» lub «pisiorów»”, którzy to „frustraci” obarczają odpowiedzialnością za wszelkie tzw. „zło tego świata”, jakichś niby wydumanych agentów, masonów, Żydów, złomiarzy czy cyklistów. No cóż, tzw. „III RP” w rzeczywistości jest PRL-em-bis lub „esbekistanem”, gdzie ojcami i twórcami tego quasi-państwa byli komunistyczni zbrodniarze-renegaci i ich agenturalni pomagierzy. Taka niestety jest smutna prawda, do której każdy rozumny człowiek bez trudu dotrze.Na zakończenie zwrócę się do Pana, Panie Prezesie z następującym apelem. Niech Pan nie tworzy rządu, jeżeli PiS nie uzyska absolutnej bezwzględnej większości w sejmie w nadchodzących wyborach.

POniedziałkowy POranek, hejterzy online w pełnej gotowości. Nie trzeba im porannej kawy - słowa: PiS, Kaczyński, Macierewicz działają na nich wyjątkowo PObudzająco. Hejterzy, zmieńcie pracę, weźcie kredyt. Wyłączcie tvn, bo nabawicie się nerwicy
i
igor
W dniu 05.10.2015 o 09:40, Brzeszczot napisał:

  Na zakończenie zwrócę się do Pana, Panie Prezesie z następującym apelem. Niech Pan nie tworzy rządu, jeżeli PiS nie uzyska absolutnej bezwzględnej większości w sejmie w nadchodzących wyborach. 

Słusznie prawisz,niech JarekPolskęZbaw nie tworzy rządu. Wielu ciągle ma w pamięci jego nie tak dawne premierostwo i poczynione wówczas szkody dla kraju.


 

B
Brzeszczot
Witamy serdecznie Pana Prezesa na naszej gościnnej narodowo-katolickiej podkarpackiej ziemi. „Prawo i Sprawiedliwość”, co prawda, ma socjalistyczny program gospodarczy i w jej szeregach są ludzie, którzy kiedyś należeli do partii (pisząc „partia”, myślę „lenin”) i z tego powodu powinni być natychmiast wyrzuceni z szeregów PiS. Jednak jest jedynym ugrupowaniem politycznym na polskiej scenie politycznej, które nie zostało założone przez byłych agentów komunistycznej bezpieki PRL. Pan dr Jarosław Kaczyński i jego poległy w zamachu smoleńskim na nieludzkiej ziemi Brat śp. dr Lech Kaczyński, to jedyni politycy, którzy nie byli agentami dawnych prosowieckich służb specjalnych PRL i ani sekundy nie należeli do sowieckiej agentury PZPR . Niestety o pozostałych partiach i tzw. „polskich politykach” nie można już tak powiedzieć. Otóż z żalem należy stwierdzić, iż jest to smutne pokłosie ustaleń zawartych w trakcie szopki zwanej „okrągłym stołem” przez komunistów z ich agentami, których ci pierwsi nazywali „konstruktywną opozycją”. Następnie poprowadzona pod ciche dyktando komunistów kapitulancka polityka w ramach tzw. „grubej kreski” wobec nich samych oraz brak dekomunizacji doprowadziło do tego, że komuniści w bezczelny i nieskrępowany sposób stawiają się teraz na równi z Wolnymi Polakami oraz w pełni korzystają z dobrodziejstw naszej jeszcze raczkującej, niedoskonałej i niestety skażonej eurobolszewizmem demokracji. Należy podkreślić, że krytyczne głosy dzisiejsi „oświeceni” komuniści i ich pachołkowie określani skrótem „TW SB”, próbują traktować, jak coś w rodzaju „dzielenia Polaków”, wywoływania „demonów przeszłości”, rozpętywania jakiejś „wojny polsko – polskiej”, lub w najgorszym przypadku mówią, że są to „wynurzenia chorych z nienawiści, sfrustrowanych «moherów» lub «pisiorów»”, którzy to „frustraci” obarczają odpowiedzialnością za wszelkie tzw. „zło tego świata”, jakichś niby wydumanych agentów, masonów, Żydów, złomiarzy czy cyklistów. No cóż, tzw. „III RP” w rzeczywistości jest PRL-em-bis lub „esbekistanem”, gdzie ojcami i twórcami tego quasi-państwa byli komunistyczni zbrodniarze-renegaci i ich agenturalni pomagierzy. Taka niestety jest smutna prawda, do której każdy rozumny człowiek bez trudu dotrze.
Na zakończenie zwrócę się do Pana, Panie Prezesie z następującym apelem. Niech Pan nie tworzy rządu, jeżeli PiS nie uzyska absolutnej bezwzględnej większości w sejmie w nadchodzących wyborach.
B
Bogdan
W dniu 05.10.2015 o 08:56, Kaczyński na emeryturę napisał:

O aferach Jarosława Kaczyńskiego wygugluj sobie informacje pod hasłami: "fundacja na ciężkie czasy", "PiS najbogatsza partia w Polsce".


Kto czyta Wyborczą ma we łbie GooWno
K
Kaczyński na emeryturę

O aferach Jarosława Kaczyńskiego wygugluj sobie  informacje pod hasłami: "fundacja na ciężkie czasy", "PiS najbogatsza partia w Polsce".

 

 

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3