Józef Biernacki nadal szefuje Jasielskim Klubem Motorowym i...

  Józef Biernacki nadal szefuje Jasielskim Klubem Motorowym i Ratownictwa Drogowego

  Marek Dybaś

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Zarząd JKMiRD na lata 2011 – 2014. Od lewej: Zdzisław Maciocha (skarbnik), Józef Biernacki (prezes), Jerzy Adam (sekretarz), Roland Szafarz (wiceprezes)

  Zarząd JKMiRD na lata 2011 – 2014. Od lewej: Zdzisław Maciocha (skarbnik), Józef Biernacki (prezes), Jerzy Adam (sekretarz), Roland Szafarz (wiceprezes) i Krzysztof Godek (wiceprezes). ©FOT. DANIEL BARON

  Józef Biernacki na ostatnim walnym zebraniu sprawozdawczo - wyborczym został ponownie wybrany na prezesa Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego.
  Zarząd JKMiRD na lata 2011 – 2014. Od lewej: Zdzisław Maciocha (skarbnik), Józef Biernacki (prezes), Jerzy Adam (sekretarz), Roland Szafarz (wiceprezes)

  Zarząd JKMiRD na lata 2011 – 2014. Od lewej: Zdzisław Maciocha (skarbnik), Józef Biernacki (prezes), Jerzy Adam (sekretarz), Roland Szafarz (wiceprezes) i Krzysztof Godek (wiceprezes). ©FOT. DANIEL BARON

  Wybrano też członków zarządu, Komisję Rewizyjną oraz delegatów na okręgowy zjazd Polskiego Związku Motorowego.


  W spotkaniu, oprócz członków JMiRD wzięły udział osoby reprezentujące instytucje i firmy współpracujące z Klubem: Jan Jędrzejko, wiceprezes Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Rzeszowie, mjr Andrzej Nykiel, zastępca komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień w Jaśle, Zbigniew Dranka, prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Jaśle, Jerzy Brokowski, prezes Zarządu Rejonowego Ligi Obrony Kraju w Jaśle oraz Piotr Bialik, prezes firmy ARGUS.

  Podczas zebrania Złote Honorowe Odznaki PZM otrzymali Krzysztof Godek i Janusz Rak.

  - Tak mocna siła integracyjna środowiska to fenomen nie tylko w skali okręgu, ale pewnie i kraju. Niejeden samorząd chciałby mieć taki klub, takiego prezesa i taki aktyw działaczy - mówi Jan Jędrzejko, wiceprezes PZM w Rzeszowie.

  - Mówię to nie bez kozery. Bo jeżeli JKMiRD ma swoje miejsce w ratuszu w Jarosławiu, w Przemyślu i innych gminach, to mówi samo za siebie - dodaje Jędrzejko.

  - Będąc tutaj zawsze przeżywam tą wspaniałą atmosferę jaka tu panuje. Tego nie da się oddać w słowach, czy umieścić w sprawozdaniu. Trzeba być, trzeba uczestniczyć w imprezach, wtedy widać, jak wszystko jest perfekcyjnie przygotowane, od początku do końca - podkreśla wiceprezes Jędrzejko.

  - Dziękuję za wybór. Jeżeli będzie tak, jak dotychczas, to myślę, że będą owoce dla sympatyków sportów samochodowych. Życzyłbym sobie też takiej współpracy z Zarządem Okręgowym i Zarządem Głównym PZM, jak do tej pory - powiedział Józef Biernacki, prezes JKMiRD.

  Komisję Rewizyjną tworzą: Janusz Rak (przewodniczący), Stanisław Radzik (zastępca) i Marian Baran (sekretarz).

  Delegatami na zjazd PZM w Rzeszowie zostali: Józef Biernacki, Zdzisław Maciocha, Jan Jędrzejko, Jarosław Skolik, Bogusław Muszański oraz Jerzy Tarkowski.

  Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego to jedna z najprężniej działających organizacji społecznych na terenie powiatu jasielskiego. Obecnie zrzesza ponad 170 osoby o różnych zainteresowaniach, na różnych stanowiskach służbowych, których łączy jedna pasja.

  Klub zajmuje się głównie organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, turniejów BRD dla szkół podstawowych i gimnazjum, turniejów motoryzacyjnych dla uczniów szkół średnich oraz imprez sportów motorowych, popularyzacją wiedzy i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, także uczestnictwem w zawodach i imprezach organizowanych przez inne organizacje.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo