Klasa A Krosno 2. Osiem goli w Krościenku Wyżne - Klimkówka wyrównała 2 minuty przed ostatnim gwizdkiem

puch
W trzech meczach drugiej grupy krośnieńskiej klasy A padły po trzy gole
W trzech meczach drugiej grupy krośnieńskiej klasy A padły po trzy gole Archiwum
Wisłok do przerwy przegrywał z Karpatami. Następnie po zmianie stron udało mu się wyrównać wynik, a minutę później wyjść na prowadzenie. Zawodnicy z Klimówki jednak nie dali za wygraną. Miłą niespodziankę swoim kibicom sprawili piłkarze z Haczowa, pokonując na własnym terenie Cisy.

Beskid Posada Górna - LKS Izdebki 4:0 (4:0)
Bramki:
Wilk 8, 39, 44, Maślany 31.

Beskid: M. Świder (90 Tomkiewicz), Smerecki, A. Świder, M. Niemczyk, K. Niemczyk (67 Hanus), Maślany (88 Filipowicz), Kozioł, Konderak (58 Wołczański), Czyż, Wilk (72 Czerniec).

LKS: Szpiech- Ślączka (66 Skrobala), Szerszeń l, Ogrodnik, M. Gładysz II- Rzepka (65 Barnik), Kiełbasa, Bąk (Guzik), D. Gładysz (46 M. Gładysz I)- Adamski, K. Fil.

POZOSTAŁE WYNIKI:
LKS Haczów - Cisy Jabłonica Polska 1:0 (1:0)
Leczek,

Wisłok Krościenko Wyżne - Karpaty Klimkówka 4:4 (0:2) Uliasz 46-karny, Rymar 64, Wiszyński 76, Leś 77 - Pacholczyk 11, 88, Puchalik 14, Gryzowski 74,

Brzozovia Brzozów - Grabovianka Grabówka 2:1,
LKS Wesoła - Płomień Zmiennica 1:1 (1:0)
Dyrak 35 - Prajsnar 49,

Burza Rogi - Iskra Iskrzynia 1:2 (0:1) Kucharski 80 - karny Supeł 43, Prajsnar 87;

LKS Lubatówka - LKS Kombornia 1:2 (1:2) dla gości: Józefczyk 20, Chrobak 42.