Klasa A Rzeszów: Zmiana lidera w grupie 3. Piłkarskie Nadzieje przed Smoczanką

ck,puch,kz
Grodziszczanka pokonała u siebie Iskrę Jawornik Polski 2:1.
Grodziszczanka pokonała u siebie Iskrę Jawornik Polski 2:1. W. Mazgaj
W grupie 1 pierwsze straty w tym sezonie ponieśli piłkarze Aramiksu Niebylec. W grupie 2 serię zwycięstw do 9 z rzędu wyśrubowała już Czarna, a w grupie 3 nastąpiła zmiana lidera.

Grupa I

Victoria Budy Głogowskie przerwała zwycięską serię Aramiksu, chociaż pokonać go nie zdołała. Remis w Niebylcu jest jednak cenną zdobyczą. To dopiero pierwsze w tym sezonie punkty stracone przez Aramix, który wciąż wyraźnie prowadzi w tabeli. Grad bramek padł na stadionie w Borku Starym. W pojedynku Przybyszówka - Plantator lepszym piłkarsko zespołem byli gospodarze i zasłużenie zgarnęli komplet punktów.

ARAMIX NIEBYLEC - VICTORIA BUDY GŁOGOWSKIE 1:1 (0:0)

Bramki: Pięciak 70-karny - Dragan 60.

Aramix: Stach - Góra, Ł. Telesz, P. Telesz, Wierzbicki, Pięciak, Patryn, Wróbel, M. Smalarz, W. Smalarz, Róg (75 Marczak). Trener Łukasz Telesz.

Victoria: Paśko - G. Filip, D. Filip (90 Ząbczyk), Bernacki ż, Kuczma, Chruściel (86 Ciach), Kawa, Dragan ż, Kadaj ż, Benedyk cz [75, za faul], Wójtowicz. Trener Sławomir Skiba.

Sędziował Roman (Rzeszów). Widzów 200.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Crasnovia Krasne - Czarni Czudec 0:0;

LKS Jasionka - Grunwald Budziwój Rzeszów 0:5 (0:0) Korbecki 62, 71, 80, Michalski 53, Tracz 85;

Iskra Zgłobień - Zimowit Rzeszów 1:0 (0:0) Ruszała 53-wolny;

Przybyszówka Rzeszów - Plantator Nienadówka 2:0 (1:0) Wojtanowski 12, Lewicki 85;

Start Rzeszowianka Borek Stary - Herman Hermanowa 4:4 (1:2) dla gospodarzy: Gwazdacz 47-karny, 57-karny, 90-wolny, Grzebyk 19.

Pauzował Piast Nowa Wieś.

Grupa 2

Rodzinną akcją rozpoczęli mecz w Grodzisku Dolnym gospodarze. Już w 3 minucie po podaniu w pole karne Marka Gałuszy, piłkę w bramce gości z Jawornika Polskiego umieścił jego brat Jakub. Jeszcze przed przerwą Iskrze udało się doprowadzić do remisu, jednak w II połowie gospodarze, wykorzystując karnego, objęli prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania.

Bez większych problemów Wisłok poradził sobie w Kraczkowej i pokonując miejscowych 1:5, zapisał na swoim koncie dziewiąte z rzędu zwycięstwo.

Grodziszczanka Grodzisko Dolne – Iskra Jawornik Polski 2:1 (1:1)

Bramki: J. Gałusza 3, Pałys 55-karny – Olejarz 20.

Grodziszczanka: Markocki, Konieczny (47 Chrupcała), A. Przeszło (46 Majkut), Grzywna, Pałys, P.Przeszło, Gdański (61 Kuras), M. Gałusza (78 Grabowiec), J. Gałusza, Szpila, Wnęk.

Iskra: Nieckarz, Piejko, M. Olejarz (80 Dzimira), Stanowski, Krystian Stanowski, Banaś, Kryczyk, Trzyna, Makara, Kamil Stanowski (61 Lubas), Wróbel (82 K. Olejarz).

Sędziował G. Kisielewicz (Leżajsk). Widzów 50.

Leśna Wólka Podleśna – Szarotka Rogóżno 4:1 (0:1)
Janda 62, Kapłan 66, 73, Lech 85 – Skupień 34,

Czarni Kraczkowa – Wisłok Czarna 1:5 (0:2) Gaweł - Czaja dwie, Brusik, Obuch, Staroń,

LKS Wola Dalsza – SPEC Stal Łańcut 0:2 (0:0) Doroba 85, Kawa 90,

Tatyna Dylągówka – Start Brzóza Stadnicka 0:3 (0:1) Buszta 35, Walkowicz 60, Leja 64,

Jawor Krzemienica – Dynovia Dynów 1:2 (0:1) samobójcza - Szczawiński dwie,

Styrobud Trzeboś – KS Dąbrówki 4:0 (0:0) K. Plizga 55, Kania 60, 70, 88.

W meczu klasy A2 Rzeszów spotkali się w Grodzisku Dolnym spadkowicze z "okręgówki". Grodziszczanka ograła Iskrę Jawornik Polski 2:1. Ekipa Edwarda Słysza otworzyła wynik meczu już w 4. minucie.  Andreja Prokić, piłkarz PGE Stali Mielec: Teść czasami mnie skrytykuje [STADION]

Klasa A Rzeszów. W meczu spadkowiczów z klasy okręgowej Grod...

Grupa 3

11.kolejka mieleckiej A klasy przyniosła zmianę lidera. Pierwszą porażkę w tym sezonie poniosła Smoczanka, która do tej pory dzielnie przewodziła tabeli. Sposób na drużynę prowadzoną przez Patryka Krzystyniaka znaleźli Czarni Trześń.

– To dla nas bardzo ważna wygrana. Wracamy do gry – cieszył się Mateusz Dopart, trener ekipy z Trześni. Potknięcie Smoczanki wykorzystał APPN Mielec. Teraz ta drużyna jest liderem tabeli.

Czarni Trześń – Smoczanka Mielec 3:2 (1:2)

Bramki: K. Szymański 32, 71, Kardyś 52 – P. Krzystyniak 9, Soja 32.

Czarni: Tomczyk, Ciemięga (75 Kowal), Marcin Domagała ŻK, Godek, Filar, Szymański, Juras, Kardyś, Kapel (88 Michał Domagała), Szymański (85 Ślifirski), M. Dopart ŻK. Trener Mateusz Dopart.

Smoczanka: Miłoś – Lis (73 B. Krzystyniak), Niedbała, Marek (83 Jarosz), Krupiński (80 Stępień), Soja (62 Strycharz), Myjak ŻK (57 Węglarz), Baran, Cisło, Skrzypek, P. Krzystyniak ŻK. Trener Patryk Krzystyniak.

Sędziował Pająk (Mielec). Widzów 150.

LKS Hucina – Dromader Chrząstów 1:1 (0:0)Zieliński 53 – Zalewski 84-samobójcza;

APPN Mielec – Atut Podborze 4:1 (1:1) Gilar 19, 79, Błach 55, Radoń 76 – P. Bielik 42;

Zacisze Trześń – LKS Babicha 1:1 (0:0) Zieliński 56 – Niemasek 79;

LKS Podleszany – Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1:1;
Tempo Cmolas – Start Wola Mielecka 3:0 (1:0) Mateusz Serafin 40, Wit, 60, Mateusz Serafin 78;

Złotniczanka Złotniki – Barka Breń Osuchowski 7:3 (3:1) dla gości: Krzyżek, Pisarczyk, Koszyk.