Klasa B Stalowa Wola. Koniczynka Ocice rozgromiła LZS Jadachy, a pięć bramek strzelił Jan Kołodziej

red.Zaktualizowano
Archiwum
Mecz grupy 3, w którym Złotsan Kuryłówka grał z Sanem Wierzawice został przerwany, bo na boisko wbiegł kibic i uderzył jednego z piłkarzy.

Grupa 1

Kapitalne spotkanie w Jadachach rozegrała Koniczynka Ocice, która wygrała aż 9:0. Wyborną formę strzelecką zaprezentował w tym spotkaniu Jan Kołodziej, który pięć razy wpisał się na listę strzelców. Pewnie wygrała również Tarnowska Wola, która pokonała u siebie WKS Zabrnie 5:2. Lider, Junior Zakrzów skromnie pokonał u siebie Łęg Kopcie, ale zaksięgował kolejne 3 punkty.

WYNIKI:

Płomień Trześń – LZS Furmany 0:1 (0:1) Szewc 71;

LKS Tarnowska Wola – WKS Zabrnie 5:2 (3:0) Bajda, Dul dwie, Sudoł, Sawa - Kędzia, Podlasek;

Płomień Chmielów – Iskra Sobów 1:3 (1:2) dla gospodarzy Czernik;

Junior Zakrzów – Łęg Kopcie 1:0 (0:0) Gronek 85;

LZS Jadachy – Koniczynka Ocice 0:9 (0:3) Ordon, Lubera, Gajda, Cebula, J. Kołodziej pięć;

KS Cygany – Kolejarz Knapy 1:5 (0:3) Durlak – Rachwał, Wójciak dwie, Bogdan dwie.

Podwolina po bramkach Bartłomieja Łątki pokonała Orła Gliniankę. Kotowa Wola nie dała szans Majdanowi Zbydniowskiemu. Hat-trickiem popisał się Bartłomiej Idec.

WYNIKI:

Podwolina - Orzeł Glinianka 2:0 (2:0) Bartłomiej Łątka 9, 28;

Ceramika Harasiuki - Kępie Zaleszańskie 5:1 (3:1) A. Chudy 19, 32, K. Kołcz 41, Ł. Pawęzka 64, R. Sabat 76 - R. Mączka 14;

Zbydniów - Lotnik Turbia 3:0 (1:0) Michał Kroker 30, M. Piwowar 76, samobójcza 86;

Majdan Zbydniowski - Kotowa Wola 0:5 (0:3) Cz. Szuba, B. Idec trzy, P. Burdzy;

Kurzyna - Huragan Zdziechowice 1:1 (1:1) W. Ryczko 40 - P. Gorczyca 10.

Pauza: Jaruga Bieliniec, Stalowa Wola.

Grupa 3

Advit Łętownia bardzo dobrze zaprezentował się w Kopkach, gdzie rozgromił Jutrzenkę aż 7:1. Po dwa gole na swoich kontach zapisali Kida i Machowski. Górno wygrało na wyjeździe z Grabniakiem Hucisko 3:0.

WYNIKI:

Przędzel - Orzeł Rudnik 4:3 Powęska 50, D. Warchoł 65, Juśko 75, Ł. Kluk 88 - Maciaszek, Szopa, Szafran;

Grabniak Hucisko - Górnovia Górno 0:3 (0:0) A. Dudzik 50, K. Piesiak 60, M. Przybyło 86;

Złotsan Kuryłówka - San Wierzawice mecz przerwany przy stanie 2:1 (gospodarze w 55 i 64 minucie, dla gości T. Pustelny w 34 minucie. Na murawę w 70 minucie wtargnął kibic i uderzył zawodnika;

Jutrzenka Kopki - Advit Łętownia 1:7 (1:1) Maczuga 40 - P. Kida 25, 75, B. Iwanicki 55, A. Machowski 80, 85, A. Kopacz 87, P. Szeliga 90;

Łukowa - Orzeł Biedaczów 1:2 (0:1) K. Kuchyt 80 - P. Krówka 3, B. Dec 59;

Wólczanka Wólka Grodziska - Jodła Przychojec 6:1 (1:1) dla gospodarzy: Leja, Siuzdak, D.Pytel, Kulpa, Ł. Fleszar dwie;

Majdan Łętowski - Kłyż Tarnogóra 2:1 (1:0) P. Woźniak 35, M. Sarzyński 75 - Horzempa 55.

Młodzi piłkarze "dokończyli" mistrzostwa Polski z 1939 r.