Klasa O Jarosław: Start Pruchnik rozstrzelał MKS Kańczugę. Czuwaj Przemyśl przegrał w Lubaczowie. Dużo emocji w Radymnie

kostek
W jarosławskiej okręgówce wygrywali nie tylko gospodarze
W jarosławskiej okręgówce wygrywali nie tylko gospodarze archiwum
MKS Kańczuga z Pruchnika wraca z bagażem sześciu trafień, choć do przerwy nic nie wskazywało na taki wysoki rezultat. Kolejne zwycięstwo odniósł Lubaczów. Spadkowicz z 4 ligi Granica uległa na własnym boisku Płomieniowi.

Pogoń-Sokół Lubaczów - Czuwaj Przemyśl 1:0 (0:0)
Bramka
: Roman 75-karny.

Lubaczów: Łakomy – Hojdak, Wojtowicz, Kamień, Błaszczyk – Damian Polucha ż (86 Tasior), Zając (46 Dawid Polucha), Małecki, Roman – Tworko, Cisek . Trener Mariusz Błaszczyk.

Czuwaj: Aleksander – M. Pałys (75 Bącal) Niedziela, Błażkowski ż, Jaroch – Jabłoński, D. Pałys, Sykała (46 Franko ż), Mariash – Ledwożyw (73 Kowalik), Łuc. Trener Piotr Błażkowski.

Sędziował: Drabik (Jarosław). Widzów 100.

Pierwszą połowę obie drużyny potraktowały trochę ulgowo. Na boisku za wiele się nie działo. Po przerwie gospodarze za sprawą dobrze wykonanego rzutu karnego zdobyli gola, który później okazał się golem zwycięskim. W poprzeczkę jeszcze trafił Damian Polucha, zaś ze strony gości strzał głową, wybił Konrad Łakomy.

POZOSTAŁE MECZE:
Start Pruchnik - MKS Kańczuga 6:2 (2:2)
Lasek 40, 75, Kochanowicz 45, 51, Gemra 49, Ziętek 68 – Grzebyk 18, samob. 36;

Sanoczanka Święte - LKS Skołoszów 0:2 (0:0) Pilawa 68, K. Buczkowski 88;

Biało-Czerwoni Kaszyce - Huragan Gniewczyna 0:2 (0:1) Słysz 32, Konieczny 85;

Motor Grochowce - Gwiazda Wielkie Oczy 3:0 (1:0) Furtyk 45, Rudnicki 60-karny, Holowatiuk 73;

Granica Stubno - Płomień Morawsko 0:2 (0:1) Hulak 23, Lorenowicz 69;

MKS Radymno - Błękitni Grzęska 3:2 (2:0) Hamacher, Herman, Puzio – Kyciński, Pieniążek;

San Hurko/Hureczko - Łęk Ostrów 2:2 (1:2) Skrzypek 35, MIlanik 72 - Bzdoń 18, P. Duda 23.