luci
Krzysztof Kapica

Reslogistic Błażowianka - Crasnovia Krasne 2:2 (1:1)

Bramki: Kuśnierz 8, W. Kruczek 49 - A. Szczepański 12, R. Szczepański 50.

Błażowianka: Jamrozik - Rzepecki, Bober II[78, komentowanie orzeczeń sędziego], Ostafiński, Kuśnierz, M. Kruła III[57], P. Kanach, R. Kanach (73 P. Kruła), Serwatka, Ząbek, W. Kruczek. Trener Tomasz Ostafiński.

Crasnovia: M. Wilk - Baran I, Majda, Gwazdacz, Gwizdak I, Węgrzyn, Tekiela, Rozborski, Chrapek (57 Wierzbiński I), A. Szczepański, R. Szczepański (86 Świgoń). Trener Przemysław Matuła.

Już w pierwszym kwadransie można było oglądać bramki, ale potem oba zespoły nieco się zacięły. Jeszcze przed przerwą powinny paść kolejne bramki, ale setek nie wykorzystali m.in. Rozborski, a także Przemysław Kanach, z kolei Rafał Kanach zmarnował rzut karny. Druga połowa podobnie jak pierwsza zaczęła się od bramek. Crasnovia z każdą minutą zdobywała przewagę, również tą liczebną, bo za kartki wyleciało dwóch graczy Błażowianki. Mimo osłabienia gospodarze mieli kilka bramkowych okazji, by wygrać mecz.

Jedność Niechobrz - KS Stobierna 0:1 (0:0)

Bramka: Wiech 90+3.

Jedność: Jodłowski - Gorzelany I, Lib, Rak (59 Bać), Wrona (46 Bosek), Trznadel, Kłeczek, Kucharzyk I (46 Micał), Kocurek (46 Bosek), Szeliga (64 Lenik). Trener Marek Kramarz.

Stobierna: Jaskuła - Chmiel, Ł. Lepionka, Dziedzic, D. Uram (46. Kuca), Kamiński (70 Widomski), Gdula (46. Grzesik), Wiech Ż, B. Grzesik, Płonka (46. Dworak), Drzał (46. Jagusiak). Trener Artur Marciniak.

Sędzia: M. Krasowski (Leżajsk). Widzów 100.

Problemem obu zespołów była skuteczna gra w ofensywie. W pierwszej połowie najbliższy zdobycia bramki był Kocurek, ale z siedmiu metrów trafił w bramkarza. W przerwie obaj trenerzy dokonali łącznie, aż siedmiu zmian, co było dość niecodziennym zjawiskiem. To ożywiło nieco grę obu zespołów. Zaraz po przerwie w sytuacji sam na sam znalazł się Jagusiak, ale jego strzał był niecelny. Chwilę potem z najbliższej odległości do bramki nie trafił Szeliga. Akcja meczu miała miejsce w doliczonym czasie, a wykończył ją ładnym strzałem Wiech.

Sokół Sokołów Młp. - Astra Medynia Głogowska 3:2 (3:0)

Bramki: Uram 7, Ziobro 13, Rodzeń 35 - Micał 63, 76.

Sokół: Kwiecień - Pietroński, Sidor, Brzychczy, Rząsa - Nizioł, Rodzeń (46 Konefał), Bałamut, Ziobro, Uram, Świst. Trener Tomasz Brzychczy.

Astra: Łyko - M. Bojda, Głowiak, A. Bojda, Wołk (60 Wawro), Micał, Plizga, Kot (60 Prucnal), Pyziak, Piersiak, Adamczyk. Trener Paweł Adamczyk.

Sędzia M. Tomoń (Rzeszów). Widzów 100.

Sokół już do przerwy prowadził 3:0 i wydawało się, że nic złego gospodarzom stać się nie może, tym bardziej, że posiadali w tym meczu wyraźną przewagę i stwarzali sobie wiele sytuacji bramkowych. Po zmianie stron jednak przebudzili się goście. Gdy Astrę zdobyła kontaktowego gola zrobiło się nerwowo w szeregach miejscowych, a przyjezdni ruszyli odważnie do przodu. Sokół omal nie stracił trzeciej bramki, ale dobrą dyspozycję zaprezentował bramkarz Kwiecień.

Korona Rzeszów - LKS Jasionka 1:2 (0:2)

Bramki: Tłuczek 80-karny - K. Pilecki 1, Flis 30

Korona: Raczek - Ferenc, Gołda, Omiotek, Weres I, Tłuczek, Smalarz (82 Ziemiński), Bigus (70 Sierżęga), B. Kozicki, Siudy I, Porada. Trener Zdzisław Napieracz.

Jasionka: Mazjanis - Tutak I, Olszowy, Flis, Wójtowicz, Wojewoda, Rakuś, K. Pilecki, M. Pilecki (30 Kandeusz, 62 Bomba, 85 Wacław), Reiman, Motyka. Trener Marcin Reiman.

Sędziował Węgrzyn (Przyłęk). Widzów 100.

Koronę można tłumaczyć kłopotami kadrowymi, ale to marne pocieszenie. Inna rzecz, że to Korona przez cały mecz posiadała przewagę, ale za to skuteczniejsi byli goście.

POZOSTAŁE WYNIKI: KS Dąbrówki - Resovia II 0:6 (0:1) Janur 37, Chamera 63-karny, 80, Feret 65, Twardowski 83, 86; Strumyk Malawa - Iskra Jawornik Polski 4:3 (0:2) Lech 55, Paśkiewicz 67, 90+2, Bereś 75 - Olejarz 15, Flieger 45, 60; Dynovia Dynów - Bratek Bratkowice 1:2 (0:1) Domin 84 - Sałagaj 18, Ziemiński 50, w 85 minucie czerwoną kartkę otrzymał Szczawiński (Dynovia); Grom Handzlówka - Sawa Sonina 5:6 (1:2) Fara dwie, Chrzan dwie, Bożentka z karnego - Walas trzy, D. Baran dwie, Słonina; W zaległym meczu Resovia II - Sokół 4:2 (2:1) Janur 30, Pikiel 45, Gogola 49, Twardowski 60 - Ziobro 21, 67.